کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی - سلامت

X
تبلیغات
زولا
X
تبلیغات
سلامت

 • تماس با ما

 • موضوعات سلامت
 • 1 (10)
 • 2 (2)
 • 3 (2)

 • شهریور 1393 تیر 1393 مرداد 1392


  بازدیدکنندگان سلامت
  4694902
  ----------
  Copyright 2009-2014 jala
  All rights reserved


 • صفحه اصلی
 • 1
 • 2
 • 3 • کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
  سینه و باسن زیبا
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
  درمان شلی سینه و باسن
  بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
  زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی

  یکی از معیارهای زیبایی و تناسب اندام داشتن سینه وباسن خوش حالت و جذاب است. مسلماً استحکام سینه و باسن و حالت زیبای آن در برازندگی لباسی که می پوشید تاثیری انکار ناپذیر دارد. فراموش نکنیم که زیبایی عنصر جدایی ناپذیر آفرینش ، انسان و به خصوص زن می باشد.

  زیبایی از دیرباز مورد توجه همه مردم دنیا بوده است و خصوصا خانمها توجه خاصی به آن دارند .باسن و سینه در مراحل مختلفی از دوران زندگی خانمها مانند: بلوغ ، حاملگی،سیکل، چاقی، لاغری و... دچار تغییر حالت از نظر شلی ، افتادگی و کوچکی میشوند.باید توجه داشت که سینه و قسمتی از باسن فاقد عضله هستند و قسمت اعظم آن را بافت آدیپوز تشکیل میدهد، این بخش از سینه و باسن نمایانگر حجم، بزرگی و یا کوچکی آنهاست. جراحی و کاشت پروتز دارای معایبی است که از جمله آن میتوان به سرطان سینه و ظاهر نازیبای خط جراحی یا پس زدن پروتز و در افراد لاغر نمایان شدن حاشیه پروتز برروی پوست بدن اشاره کرد. همچنین مصرف قرص های مختلف به علت تداوم مصرف خطر ابتلا به سرطان را افزایش میدهد.

  عوارض جراحی، پروتز سینه
  بعضی از عوارض جانبی و نتایج جراحی سینه (پروتز) زیر نظر سازمان غذا و دارو ایالات متحده امریکا FDA در مطلب ذیل ذکر شده است که ممکن است بیماران پروتز سینه در هر زمان با آن مواجه شوند، شما ممکن است درمان های غیر جراحی و یا اعمال جراحی را برای بهبود و رفع هر کدام از این موارد با توجه به تشخیص پزشک خود احتیاج داشته باشید:
  جاگذاری نامناسب، جابه جایی پروتز سینه: این مورد می تواند در حین عمل و یا بعد از آن اتفاق بیافتد.
  کروز پوست مرده و یا بافت اطراف پستان: نکروز می تواند به علت عفونت، استفاده از استروئید ها، سیگار کشیدن، شیمی درمانی و.... ایجاد شود.
  انقباض کپسولی: یکی از شایع ترین عوارض کاشت پروتز سینه انقباض کپسولی است. انقباض کپسولی سخت شدن پستان در اطراف پروتز است و به مواد پروتز فشار می آورد، ایجاد درد، سفت شدن بافت، چروک شدن سینه، تغییر در فرم سینه از عوارض و علائم آن می باشد در نهایت باید یا یک جراحی دیگر بافت آسیب دیده را برداشت و یا پروتز را جایگزین کرد.
  بی حس شدن نوک سینه و یا بافت سینه به صورت موقت و یا دائمی.
  قابل لمس و احساس شدن پروتز: پروتز می تواند از طریق پوست احساس شود.
  اسکار و اصلاح و ترمیم زخم: مانند عمل جراحی برای برداشتن بافت اسکار اضافی.
  توده های سفت در زیر پوست اطراف پروتز: وجود پروتز می تواند توده های غیر طبیعی در بافت سینه را پنهان کند و در حین ماموگرافی تشخیص این توده ها دشوار می شود به علاوه در مواردی تراوش مواد پروتز در حین ماموگرافی گزارش شده زیرا نیاز به فشردن بافت در طول کار وجود دارد و گاهی هم رسوب و تجمع کلسیم در اطراف این مواد ممکن است با بافت سرطانی اشتباه گرفته شود.
  ایمپلنت سینه (پروتز) یا باسن درمان دائمی نیست و ممکن است در هر زمانی شما احتیاج داشه باشید که آن را از سینه و یا باسن خود خارج کنید و هیچ نوع گارانتی در رابطه با مادام العمر بودن آن وجود ندارد.

  توجه: بعضی از خانم ها با وجود پروتز در دوران شیر دهی قادر به شیردهی هستند و بعضی دیگر قادر نخواهند بود، بسیاری از خانم ها با توجه به از دست دادن بافت سینه و غدد شیر دهی آن ها در اثر پروتز سینه قادر به شیردهی نیستند.

  اما راه حل چیست؟


  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.

  خرید 1 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده سینه بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده باسن بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان

  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.


  چگونه اندامی زیبا و جذاب داشته باشیم؟
  بر خلاف شیوه های موجود برای افزایش حجم و سفت شدن باسن و سینه شیوه نوینی وجود دارد که با بهره گیری از عصاره گیاهان مختلف سلامت و عدم عوارض جانبی را تضمین میکند.
  .روشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده است.
  این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد سینه هایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد سینه ها در پایان دوران بلوغ، سینه هایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند سینه های بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

  استفاده از کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن
  موثرترین روشی است که تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است، بدون عوارض، کاملا گیاهی و مناسب برای پوست های حساس، مناسب برای دوارن بارداری و شیردهی و پس از آن، مناسب برای دختران از سنین بالای 14 سال و مجرد، مناسب برای خانم های میان سال. بدون عوارض، روش درمانی بسیار ساده، مورد تائید پزشکان مجرب، دارای تائیدیه وزارت بهداشت و درمان و تائیدیه های بین المللی که قطعی بودن این روش درمان را تثبیت می کند. کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن میبلین دارای تائیدیه های بین المللی می باشد و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت ایران را نیز دارا می باشد.
  دقت بفرمایید که کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن میبلین دارویی موضعی می باشد اثر دهی آن تنها مخصوص بافت سینه و باسن و بدون هیچ گونه عوارضی است همچنین کرم میبلین به هیچ عنوان روی نواحی دیگر بدن اثر حجم دهندگی ندارند و عملکرد آن متفاوت از محصولات دیگر می باشد.
  مکمل کرم 100% گیاهی و میوه ای بسیار سودمند و بدون عوارض، بسیار جدید، موثر، قوی و با فرمولاسیون پیشرفته. میبلین تنها محصول مخصوص سینه و باسن در ایران است که همزمان هم خاصیت سفت کنندگی وهم حجم دهندگی را دارا می باشد، بهترین نوع کرم حجم دهنده، فرم دهنده و سفت کننده سینه و باسن برای خانمها با کیفیتی به مراتب بالاتر از سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی است.
  کرم حجم دهنده، سفت کننده و فرم دهنده سینه حاوی روغن سویا و جینسینگ و موادی همچون آلفاآلفا و فلاوسترون بوده که طبق تحقیقات به عمل آمده ، درصد ابتلا به سرطان سینه را در بانوان به شدت کاهش می دهد.

  کاربردها و فواید استثنائی کرم حجم دهنده و فرم دهنده سینه و باسن:
  - جذب سریع توسط پوست صورت و بدن بدون برجای گذاشتن لایه سنگین و قابل رویت.
  - حفظ لطافت پوست تا ساعتها پس از مصرف، بواسطه قابلیت نفوذ بال.ا
  - حذف رادیکالهای آزاد و در نتیجه مقابله با پیری زودرس دارا بودن ویتامینهای گروه (C , E).
  - سفت کننده و حالت دهنده سینه، بزرگ کننده سینه ها، ضد افتادگی و ترکهای سینه، تسریع رشد سلول های سینه.
  - افزایش خط سینه.
  - درمان افتادگی و آویزان شدن سینه ها بر اثر شیر دهی و افزایش سن.
  - مقاوم در برابر شستشو با آب.


  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.

  خرید 1 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده سینه بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده باسن بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان

  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.


  پد حجم دهنده باسن، شورت پد دار حجم دهنده باسن، به زودی ارائه می شود پیامک بزنید  اسپری ژل حجم دهنده سینه دکتر جیمز، بزرگ کردن سینه، بزرگ کننده سینه، بهترین راه سفت کننده و فرم دهنده سینه، بهترین کرم سینه، بهترین کرم پستان لورآل، جراحی سینه، جلوگیری از افتادگی سینه، حجم دهنده سینه دکتر جیمز، درمان افتادگی سینه، درمان افتادگی سینه در خانم، درمان افتادگی سینه در مردان، راه های جلوگیری از افتادگی سینه، راه های سفت کردن سینه، روش بزرگ کردن سینه، روش های بزرگ کردن سینه، روش های بزرگ کردن سینه با ورزش، روشهای جلوگیری از افتادگی سینه، سفت کننده سینه، سفت کننده سینه زنان، سفت کننده سینه گیاهی، فرم دهنده پستان دکتر جیمز، فرم دهنده سینه دکتر جیمز، کرم جمع کننده و فرم دهنده سینه، کرم بزرگ کننده ایوروشه، کرم بزرگ کننده پستان داو، کرم بزرگ کننده سینه، کرم بزرگ کننده سینه خانم ها، کرم بزرگ کننده سینه خانمها، کرم بزرگ کننده لیراک، کرم سینه، کرم فرم دهنده سینه والنسی، کرم فرم دهنده سینه، کرم کوچک کننده سینه، کرم کوچک کننده سینه نیوا، کرمهای کوچک کننده سینه، کوچک کردن سینه، کوچک کننده سینه اسپری، پستان و باسنهای بزرگ، پستان و باسنهای جذاب، باسنهای برجسته، باسنهای زیبا، باسنهای قشنگ، باسنهای توپ، باسنهای ایرانی، باسن بزرگ کردنی، روشهای ساده و مطمئن برای افزایش سایز سینه در خانم ها، چگونه سایز سینه را افزایش دهیم، سفت و شق کردن سینه های زنان با مواد طبیعی، روش های مختلف افزایش سایز سینه خانم ها، راه های افزایش سایز باسن چیست؟، افزایش سایز سینه خانم‌ها با مواد خوراکی، روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها، روشهای طبیعی بزرگ کردن و سفت کردن سینه، روش بزرگ کردن سینه ها بدون عمل جراحی، روش اموزش بزرگ و سفت کردن سینه پستان، آموزش بزرگ کردن سایز سینه خانم ها، بهترین راه حل برای بزرگ کردن سینه ها، بزرگ کردن و تغییر سایز سینه ها، رفع افتادگی، سفت کردن، بزرگ کردن طبیعی پستان و نحوه افزایش سایز سینه خانم‌ها، گیاهان دارویی برای بزرگ کردن سینه و سفت کردن، چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید، بزرگ، برجسته و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن، چگونه باسن های زیباتری داشته باشیم، چگونه عضلات باسن را خوش فرم و برجسته سازیم، چگونه باسنم را بزرگ و برجسته کنم، انواع روشهای بزرگ کردن باسن، بزرگ کردن طبیعی و تغییر سایز باسن، توزیع مناسب چربی، کمر باریک و باسن برجسته، روشهای فرم دادن ران و باسن،
  کرم بزرگ کننده سینه ایوروشه
  کرم پلژر
  بهترین مارک کرم سفت کننده سینه
  کرم سفت کننده سینه لیراک
  چی بخورم تا باسنم بزرگ بشه
  چکار کنیم سینه هایمان بزرگ شود
  چیکار کنم سینم بزرگ بشه
  چکار کنیم باسن من کوچک شود
  چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم
  چگونه کمری باریک داشته باشیم
  چگونه باسنم را بزرگ و برجسته کنم
  چطور باسنم را سفت کنم
  روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها
  روشهای طبیعی بزرگ کردن و سفت کردن سینه
  راهی برای بزرگ شدن سینه ها
  روشهای طبیعی بزرگ و برجسته شدن سینه
  بزرگ شدن سینه با ماساژ
  فرم دادن و بزرگ کردن سینه ها همراه با عکس
  تاثیر مالیدن سینه ها با دست برای بزرگ شدن آنها
  آموزش ماساژ برای افزایش سایز سینه
  ماساژ سینه زنان روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها
  بزرگ شدن سینه بعد از ازدواج
  بزرگ کردن سینه با گیاهان دارویی
  دستگاه وکیوم سینه
  ماساژ سینه برای سفت شدن
  بزرگ کردن سینه به روش طبیعی
  ماساژ سینه خانم ها
  بزرگ کردن سینه با ورزش
  بزرگ کردن ران ها
  آموزش زیباسازی ، فرم دادن و بزرگ کردن سینه ها
  درمان افتادگی سینه با روشهای طبیعی
  فرم دادن و سفت و کوچک کردن سینه خانم ها بعد از زایمان بدون عمل
  درمان افتادگی و شل شدن سینه بعد از زایمان
  ورزش هایی برای خوش فرم کردن سینه
  فرم دهی (گرد شدن) و بالا کشیدن سینه ها
  لیفتینگ لیفت آپ سینه ولنسی
  روغن خراطین
  روغن زالو
  فروشگاه خرید اینترنتی پستی پرداخت درب منزل محصولات مجاز آمیزشی و زناشویی داراری مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اسپری کرم ژل پماد پودر گرد ضماد لوسیون قطره شربت کپسول قرص آمپول عصاره گیاهی گیاه درمانی سنتی طب پزشکی تقویت درمان قطعی اختلالات درمانهای موضعی روش استفاده طرز استفاده راه استفاده بانوان زنان دختران بانو زن دختر خانم دخترها زنها خانم ها

  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  لینک | چاپ | سوالات و نظرات
  تعداد نظرات (30)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  هانا (سایت) پنج‌شنبه 18 مرداد 1397 ساعت 18:53

  امتیاز: 0 | 0

  شیرین (سایت) جمعه 5 مرداد 1397 ساعت 15:25
  سلام من مبخواستم از کمپانی شرکت بیز کرم حجم دهنده سینه وباسن درخواس بدهم ولی نمیدونم چند ماه استفاده کنم بعداستفاده اگر بزرگ شدن آیا اگر کرم قطع کنم سینه ها بزرگ میمونن یا برمیگردن به حالت اول ۲۲سالمه بچه قبلا شیر دادام واقعا برام تاثیری داره
  امتیاز: 0 | 0

  الما (سایت) شنبه 30 تیر 1397 ساعت 15:17
  سلام.این محصولات خطری برای بافت سینه نداره؟
  امتیاز: 0 | 0

  یکتا (سایت) چهارشنبه 22 فروردین 1397 ساعت 16:40
  کو شماره تماستون؟ من پیدا نمیکنم .!
  امتیاز: 0 | 0

  ستاره (سایت) پنج‌شنبه 11 خرداد 1396 ساعت 00:50
  سلام من 14سالمه چه کرمی بخرم تا سینه هام بزرگ بشه
  امتیاز: 4 | 6

  پاسخ :
  سلام
  هنوز زوده

  الهه (سایت) شنبه 6 خرداد 1396 ساعت 19:04
  میخواستم کرم حجم دهنده و فرم دهنده سفارش بدم لطفا یه شماره تماس بدین واسه مساوره
  امتیاز: 5 | 1

  پاسخ :
  پایین سایت نوشته

  م.ی (سایت) شنبه 16 اردیبهشت 1396 ساعت 09:37
  باسلام. با تشکر جنس من به دستم رسید. نمیدونم چرا توی رهگیری زده بود انصرافی اما امروز از پست گرفتم. با تشکر
  امتیاز: 2 | 2

  رهراخلج (سایت) یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 ساعت 10:20
  من سینه هام شل وآویزونه .36سالمه.یعنی خداوکیلی این کرما جوااااب میده.آخه ادم اینقدر هزینه میکنه.دیگه شما میدونید و وجدان خودتون
  امتیاز: 4 | 3

  پاسخ :
  سلام
  بله

  پروشات (سایت) شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 11:30
  سلام من میخام محصولتونو خرید کنم هرکار میکنم نمیشه
  امتیاز: 2 | 2

  پاسخ :
  سلام
  با تلگرام یا با پیامک پیام دهید.

  سمیه (سایت) چهارشنبه 20 بهمن 1395 ساعت 13:44
  من سفارشم را ثبت کردم وبه صورت اینترنتی هم پرداخت داشتم و از حسابم پول کم شناسه سفارش برام نیومد و هر چی هم تماس میگیرم بی فایده ست.لطفا زودتر تکلیف مرا روشن کنید
  امتیاز: 0 | 7

  پاسخ :
  سلام
  سفارش شما ارسال شده است

  بهار (سایت) چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 15:43
  سلام
  برای بزرگ کردن سینه کدوم محصول بهتر هست ؟؟ و اینکه برای یه دوره سه ماه چند عدد باید بخرم؟؟؟
  امتیاز: 6 | 6

  پاسخ :
  سلام
  سه عدد برای یه دوره کامل لازمه

  فروزان (سایت) جمعه 10 دی 1395 ساعت 03:37
  سلام.ببخشید من باسن کاملا صافی دارم.شوهرم ناراضیه.باید کدوم محصولتونو سفارش بدم.ممنون
  امتیاز: 10 | 13

  پاسخ :
  سلام
  حجم دهنده

  پانته آ (سایت) دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 12:09
  کرم می بیلینmaybellin رو نخرید اصلا تاثیری نداره من استفاده کردم 263 تومن هم خریدم به اندازه یه سر سوزن هم رو من تاثیر نداشته
  امتیاز: 20 | 7

  پانته آ (سایت) دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 12:06
  به هیچ وجه کرم سفت کننده و بزرگ کننده می بیاین رو نخرید اصلا اثر نداره من استفاده کردم به مشت آدم سودجو اومدن تبلیغ این کرم رو میکنم وبا قیمت بالا دارن میفروشن من 263 تومن خریدم و اصلا هیچ تاثیری حتی به اندازه یه سر سوزن رو من نواشته
  امتیاز: 10 | 9

  لیلا (سایت) چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت 14:54
  باسلام.من باسنم کوچیکه.وآقامون باسن بزرگ دوست داره.من از مورد ناراحتم.توروقران قسم میدم .اگه این محصول واقعا.باسنوبزرگ میکنه.من خرید کنم.پولس رویه جوری تهیه میکنم..اگه میشه جواب روبه امیلم ارسال کنید.وجند بسته باس بگیرم تا داعمی باشه
  امتیاز: 22 | 13

  پاسخ :
  سلام
  خوبه

  سارا (سایت) سه‌شنبه 30 آذر 1395 ساعت 12:30
  من ۳۶سالمه و زایمان هم داشتم ولی سای سینه هام خیلی کوچیکه ایا برای من تو این سن هم این محصول جوابگو هست ؟ اگه جواب مثبته چند تا کرم بای بخرم
  امتیاز: 10 | 7

  پاسخ :
  سلام
  خوبه

  زهرا (سایت) سه‌شنبه 18 آبان 1395 ساعت 19:58
  سلام من 30 سالمه و 80 کیلو هستم اما سینه هام از زمان بلوغ خیلی کوچیکن و شل و افتاده و آویزون کدوم کرم رو باید استفاده کنم و قیمتش چند ه و چه مدت مصرفش کنم . ممنونم آگه جواب بدید
  امتیاز: 11 | 10

  پاسخ :
  سلام
  سفت کننده سینه را اول سفارش بده

  لاله (سایت) دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت 08:55
  سلام.من اندازه سینه هام متوسطه.ولی کمی شله وگردنیست.لطفا"اندازه محصول رابدید
  امتیاز: 20 | 9

  حدیثه (سایت) یکشنبه 16 آبان 1395 ساعت 14:19
  با سلام میخواستم بپرسم اگه ما یه دوره سه ماهه استفاده کردیم و نتیجه هم گرفتیم آیا ما براى اینکه بخوایم بازم اون قسمت از اندام رو سایزشو افزایش بدیم دوباره یه دوره سه ماهه دیگه هم استفاده کنیم بازم نتیجه میگیریم یا فقط این کرم تا یه حد خاصى به بدن جواب میده؟
  امتیاز: 10 | 5

  پاسخ :
  سلام تا یک دوره دیگه و با اثر بخشی کمتر

  اسما (سایت) پنج‌شنبه 13 آبان 1395 ساعت 11:52
  سلام من اگر 3بسته کرم حجم دهنده وفرمودهنده سینه.3بسته حجم دهنده وفرم دهنده باسن خریداری کنم ازسایت شماومبلغ 200هزارتومان راپرداخت کنم ایاشماضمانتی برای جوابدهی محصول خودمیکنید؟اگربعدازاستفاده ازبسته اول تغئیری ب وجودنیامد میتوان جنس رامرجوع کرد؟اگرشما کالای خودراضمانت کنیم من میخواهم 6بسته برای سینه و6بسته برای باسن سفارش بدهم.لطفا جوابم راسریع بدهیدچون چند2ماه دیگه عروسیم هس وخیلی برام مهمه سینه وباسنم خیلی سفت بشه
  امتیاز: 10 | 5

  پاسخ :
  سلام
  ضمانت مرجوعی دارد تماس بگیرید.

  لینا قند (سایت) سه‌شنبه 13 مهر 1395 ساعت 19:41
  سلام من از افغانستان پیامک کردم میخواستم بپرسم که نماینگی فروشات شما در افغانستان است ویا چی قسم این کرم حجم دهنده و سفت کننده را بدست بیارم تشکر
  امتیاز: 9 | 9

  پاسخ :
  سلام خیر

  نسیم (سایت) یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت 10:54
  سلام،من ۲۲سالمه وسینه هام بزرگه وافتادگی شدید داره،برای کوچک کردن وبالابردن سینه چه کرمی بایدسفارش بدم؟قیمتش؟
  امتیاز: 6 | 17

  پاسخ :
  سلام
  کرم کوچک کننده و سفت کننده

  بهشته (سایت) جمعه 9 مهر 1395 ساعت 14:48
  سلام من از کرم سفت کننده لیراک که تعریفش رو زیاد میشنپیم استفاده کردم و دویست هزار تومن هزینه دادم اما هییییچ تاثیری نداشت بخاطر همین نسبت به این نوع محصولات بسیار بذبین شدم. آیا محصولات شما تضمینی ان؟؟؟؟
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بله

  زهرا (سایت) شنبه 27 شهریور 1395 ساعت 18:29
  سلان ببخشید شماره تماس و پیامک بزارید هرچی گشتم پیدا نکردم
  امتیاز: 12 | 8

  پاسخ :
  سلام
  در پایین صفحه

  ارزو (سایت) دوشنبه 1 شهریور 1395 ساعت 10:12
  دو هفته پیش یک بسته از کرم رو خریدم و استفاده کردم . واقعا تاثیر گذار هست اما نه اون حدی که انتظارش رو داشتم خودم متوجه بزرگ شدن سینه هام شدم اما اونقدری نبود که نامزدم متوجه بشه اگه به همین حالت بمونه و برگشت نداشته باشه یک ماه دیگه دوباره دوتا از این کرم رو میخرم در کل میخوام بگم اگه اثرش برگشت پذیر نباشه بعد از استفاده از سه یا چهار بسته از این کرم میشه سایز هفتاد رو به هفتادو پنج رسوند ولی یکبار استفاده خیلی فایده چندانی نداره
  امتیاز: 14 | 9

  احسان (سایت) یکشنبه 17 مرداد 1395 ساعت 16:31
  خوب بود
  امتیاز: 3 | 7

  ارزو (سایت) شنبه 9 مرداد 1395 ساعت 14:24
  سلام.21سالمه میخاستم بدونم مواد تشکیل دهنده حجم دهنده سینه وباسنتون چیه و به صورت علمی بگید که چکاری میکنه...حتما جواب بدید ممنون
  امتیاز: 12 | 11

  پاسخ :
  سلام
  عمدتا گیاهی است و بافت چربی را افزایش می دهد.

  ز (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 18:07
  سلام این کرم چند دقیقه باید روی پوست بمونه
  امتیاز: 9 | 5

  پاسخ :
  سلام
  10 تا 20 دقیقه ماساژ صبح و شب

  هدیه (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 17:52
  با سلام
  من از کرم بزرگ کننده سینه استفاده کردم سه بسته
  می خوام بگم معجزه نکرده ولی برای من واقعا بزرگ شده شاید اگه بیستر تو استفادش دقت میکردم و فاصله نمی انداختم شاید بیشتر و بهتر جواب میگرفتم.
  امتیاز: 14 | 9

  یاس (سایت) سه‌شنبه 29 تیر 1395 ساعت 16:42
  سلام.میشه بفرمایید هر کرم چقدطول میکشه تموم شه؟یهنی برای کوچک و فرم دادن سینه چند عدد باید کرم استفاده کرد تا نتیجه حاصل شه؟فرمودین سه ماه توی جوابا منظورتون اینه که بعد سه ماه دیگه نیاز ب ادامه نیست؟بعد از دوره درمان سایز و شکل سینهبه حالت قبل بازمیگردد؟من پرس وجو کردم از بهترین دکتر ها گفتن برمیگرده .محصول کشور المان هست؟وسوال اخر ،دوتا کرم کوچک و فرم دهنده سینه سفارش بدم سه تا میفرستن؟و این سه تا کافی هس یا بازم بای.د تهیه کنم؟قیمت دوتا چندمیشود؟
  امتیاز: 11 | 11

  پاسخ :
  سلام
  3 ماه کافی است.
  با خرید 2 عدد کرم یک کرم هدیه دریافت می کنید.


  آخرین مطالب