کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی - سلامت

X
تبلیغات
رایتل
X
تبلیغات
سلامت

 • تماس با ما

 • موضوعات سلامت
 • زناشویی (14)
 • لاغری (5)
 • روغن شترمرغ (2)
 • موبر (2)

 • شهریور 1393 تیر 1393 آذر 1392 مرداد 1392
  پرفروش‌ترین‌ها

  محصولات روز

  بازدیدکنندگان سلامت
  4472417
  ----------
  Copyright 2009-2014 jala
  All rights reserved • صفحه اصلی
 • زناشویی
 • روغن شترمرغ
 • لاغری
 • موبر


 • کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
  سینه و باسن زیبا
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
  درمان شلی سینه و باسن
  بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
  زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی

  یکی از معیارهای زیبایی و تناسب اندام داشتن سینه وباسن خوش حالت و جذاب است. مسلماً استحکام سینه و باسن و حالت زیبای آن در برازندگی لباسی که می پوشید تاثیری انکار ناپذیر دارد. فراموش نکنیم که زیبایی عنصر جدایی ناپذیر آفرینش ، انسان و به خصوص زن می باشد.

  زیبایی از دیرباز مورد توجه همه مردم دنیا بوده است و خصوصا خانمها توجه خاصی به آن دارند .باسن و سینه در مراحل مختلفی از دوران زندگی خانمها مانند: بلوغ ، حاملگی،سیکل، چاقی، لاغری و... دچار تغییر حالت از نظر شلی ، افتادگی و کوچکی میشوند.باید توجه داشت که سینه و قسمتی از باسن فاقد عضله هستند و قسمت اعظم آن را بافت آدیپوز تشکیل میدهد، این بخش از سینه و باسن نمایانگر حجم، بزرگی و یا کوچکی آنهاست. جراحی و کاشت پروتز دارای معایبی است که از جمله آن میتوان به سرطان سینه و ظاهر نازیبای خط جراحی یا پس زدن پروتز و در افراد لاغر نمایان شدن حاشیه پروتز برروی پوست بدن اشاره کرد. همچنین مصرف قرص های مختلف به علت تداوم مصرف خطر ابتلا به سرطان را افزایش میدهد.

  عوارض جراحی، پروتز سینه
  بعضی از عوارض جانبی و نتایج جراحی سینه (پروتز) زیر نظر سازمان غذا و دارو ایالات متحده امریکا FDA در مطلب ذیل ذکر شده است که ممکن است بیماران پروتز سینه در هر زمان با آن مواجه شوند، شما ممکن است درمان های غیر جراحی و یا اعمال جراحی را برای بهبود و رفع هر کدام از این موارد با توجه به تشخیص پزشک خود احتیاج داشته باشید:
  جاگذاری نامناسب، جابه جایی پروتز سینه: این مورد می تواند در حین عمل و یا بعد از آن اتفاق بیافتد.
  کروز پوست مرده و یا بافت اطراف پستان: نکروز می تواند به علت عفونت، استفاده از استروئید ها، سیگار کشیدن، شیمی درمانی و.... ایجاد شود.
  انقباض کپسولی: یکی از شایع ترین عوارض کاشت پروتز سینه انقباض کپسولی است. انقباض کپسولی سخت شدن پستان در اطراف پروتز است و به مواد پروتز فشار می آورد، ایجاد درد، سفت شدن بافت، چروک شدن سینه، تغییر در فرم سینه از عوارض و علائم آن می باشد در نهایت باید یا یک جراحی دیگر بافت آسیب دیده را برداشت و یا پروتز را جایگزین کرد.
  بی حس شدن نوک سینه و یا بافت سینه به صورت موقت و یا دائمی.
  قابل لمس و احساس شدن پروتز: پروتز می تواند از طریق پوست احساس شود.
  اسکار و اصلاح و ترمیم زخم: مانند عمل جراحی برای برداشتن بافت اسکار اضافی.
  توده های سفت در زیر پوست اطراف پروتز: وجود پروتز می تواند توده های غیر طبیعی در بافت سینه را پنهان کند و در حین ماموگرافی تشخیص این توده ها دشوار می شود به علاوه در مواردی تراوش مواد پروتز در حین ماموگرافی گزارش شده زیرا نیاز به فشردن بافت در طول کار وجود دارد و گاهی هم رسوب و تجمع کلسیم در اطراف این مواد ممکن است با بافت سرطانی اشتباه گرفته شود.
  ایمپلنت سینه (پروتز) یا باسن درمان دائمی نیست و ممکن است در هر زمانی شما احتیاج داشه باشید که آن را از سینه و یا باسن خود خارج کنید و هیچ نوع گارانتی در رابطه با مادام العمر بودن آن وجود ندارد.

  توجه: بعضی از خانم ها با وجود پروتز در دوران شیر دهی قادر به شیردهی هستند و بعضی دیگر قادر نخواهند بود، بسیاری از خانم ها با توجه به از دست دادن بافت سینه و غدد شیر دهی آن ها در اثر پروتز سینه قادر به شیردهی نیستند.

  اما راه حل چیست؟


  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.

  خرید 1 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده سینه بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده باسن بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان

  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.


  چگونه اندامی زیبا و جذاب داشته باشیم؟
  بر خلاف شیوه های موجود برای افزایش حجم و سفت شدن باسن و سینه شیوه نوینی وجود دارد که با بهره گیری از عصاره گیاهان مختلف سلامت و عدم عوارض جانبی را تضمین میکند.
  .روشی که اکنون بررسی می کنیم یکی از روشهای ساده و مطمئن و اثبات شده است.
  این روش برای خانمهایی مناسب است که رشد سینه هایشان به حداکثر خود رسیده باشد. معمولاْ بسیاری از دختران پس از اتمام رشد سینه ها در پایان دوران بلوغ، سینه هایی کوچک نسبت به جثه خود دارند که این می تواند موجب افسردگی و ناراحتی آنها شود چرا که اکثر دختران مایلند سینه های بزرگ، خوش ترکیب، متناسب و رو به جلو داشته باشند و نه کوچک و آویزان.

  استفاده از کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن
  موثرترین روشی است که تا کنون مورد استفاده قرار گرفته است، بدون عوارض، کاملا گیاهی و مناسب برای پوست های حساس، مناسب برای دوارن بارداری و شیردهی و پس از آن، مناسب برای دختران از سنین بالای 14 سال و مجرد، مناسب برای خانم های میان سال. بدون عوارض، روش درمانی بسیار ساده، مورد تائید پزشکان مجرب، دارای تائیدیه وزارت بهداشت و درمان و تائیدیه های بین المللی که قطعی بودن این روش درمان را تثبیت می کند. کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن میبلین دارای تائیدیه های بین المللی می باشد و همچنین تائیدیه وزارت بهداشت ایران را نیز دارا می باشد.
  دقت بفرمایید که کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن میبلین دارویی موضعی می باشد اثر دهی آن تنها مخصوص بافت سینه و باسن و بدون هیچ گونه عوارضی است همچنین کرم میبلین به هیچ عنوان روی نواحی دیگر بدن اثر حجم دهندگی ندارند و عملکرد آن متفاوت از محصولات دیگر می باشد.
  مکمل کرم 100% گیاهی و میوه ای بسیار سودمند و بدون عوارض، بسیار جدید، موثر، قوی و با فرمولاسیون پیشرفته. میبلین تنها محصول مخصوص سینه و باسن در ایران است که همزمان هم خاصیت سفت کنندگی وهم حجم دهندگی را دارا می باشد، بهترین نوع کرم حجم دهنده، فرم دهنده و سفت کننده سینه و باسن برای خانمها با کیفیتی به مراتب بالاتر از سایر نمونه های مشابه داخلی و خارجی است.
  کرم حجم دهنده، سفت کننده و فرم دهنده سینه حاوی روغن سویا و جینسینگ و موادی همچون آلفاآلفا و فلاوسترون بوده که طبق تحقیقات به عمل آمده ، درصد ابتلا به سرطان سینه را در بانوان به شدت کاهش می دهد.

  کاربردها و فواید استثنائی کرم حجم دهنده و فرم دهنده سینه و باسن:
  - جذب سریع توسط پوست صورت و بدن بدون برجای گذاشتن لایه سنگین و قابل رویت.
  - حفظ لطافت پوست تا ساعتها پس از مصرف، بواسطه قابلیت نفوذ بال.ا
  - حذف رادیکالهای آزاد و در نتیجه مقابله با پیری زودرس دارا بودن ویتامینهای گروه (C , E).
  - سفت کننده و حالت دهنده سینه، بزرگ کننده سینه ها، ضد افتادگی و ترکهای سینه، تسریع رشد سلول های سینه.
  - افزایش خط سینه.
  - درمان افتادگی و آویزان شدن سینه ها بر اثر شیر دهی و افزایش سن.
  - مقاوم در برابر شستشو با آب.


  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.

  خرید 1 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده سینه دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده سینه بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان
  خرید 1 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن 49900 تومان
  خرید 3 کرم حجم دهنده و سفت کننده باسن دوره 3 ماهه (1 عدد رایگان) 99800 تومان
  خرید 1 کرم سفت کننده باسن بزرگ برای یک دوره کامل 3 ماهه 69900 تومان

  با خرید 2 کرم یک کرم هدیه بگیرید.


  پد حجم دهنده باسن، شورت پد دار حجم دهنده باسن، به زودی ارائه می شود پیامک بزنید  اسپری ژل حجم دهنده سینه دکتر جیمز، بزرگ کردن سینه، بزرگ کننده سینه، بهترین راه سفت کننده و فرم دهنده سینه، بهترین کرم سینه، بهترین کرم پستان لورآل، جراحی سینه، جلوگیری از افتادگی سینه، حجم دهنده سینه دکتر جیمز، درمان افتادگی سینه، درمان افتادگی سینه در خانم، درمان افتادگی سینه در مردان، راه های جلوگیری از افتادگی سینه، راه های سفت کردن سینه، روش بزرگ کردن سینه، روش های بزرگ کردن سینه، روش های بزرگ کردن سینه با ورزش، روشهای جلوگیری از افتادگی سینه، سفت کننده سینه، سفت کننده سینه زنان، سفت کننده سینه گیاهی، فرم دهنده پستان دکتر جیمز، فرم دهنده سینه دکتر جیمز، کرم جمع کننده و فرم دهنده سینه، کرم بزرگ کننده ایوروشه، کرم بزرگ کننده پستان داو، کرم بزرگ کننده سینه، کرم بزرگ کننده سینه خانم ها، کرم بزرگ کننده سینه خانمها، کرم بزرگ کننده لیراک، کرم سینه، کرم فرم دهنده سینه والنسی، کرم فرم دهنده سینه، کرم کوچک کننده سینه، کرم کوچک کننده سینه نیوا، کرمهای کوچک کننده سینه، کوچک کردن سینه، کوچک کننده سینه اسپری، پستان و باسنهای بزرگ، پستان و باسنهای جذاب، باسنهای برجسته، باسنهای زیبا، باسنهای قشنگ، باسنهای توپ، باسنهای ایرانی، باسن بزرگ کردنی، روشهای ساده و مطمئن برای افزایش سایز سینه در خانم ها، چگونه سایز سینه را افزایش دهیم، سفت و شق کردن سینه های زنان با مواد طبیعی، روش های مختلف افزایش سایز سینه خانم ها، راه های افزایش سایز باسن چیست؟، افزایش سایز سینه خانم‌ها با مواد خوراکی، روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها، روشهای طبیعی بزرگ کردن و سفت کردن سینه، روش بزرگ کردن سینه ها بدون عمل جراحی، روش اموزش بزرگ و سفت کردن سینه پستان، آموزش بزرگ کردن سایز سینه خانم ها، بهترین راه حل برای بزرگ کردن سینه ها، بزرگ کردن و تغییر سایز سینه ها، رفع افتادگی، سفت کردن، بزرگ کردن طبیعی پستان و نحوه افزایش سایز سینه خانم‌ها، گیاهان دارویی برای بزرگ کردن سینه و سفت کردن، چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید، بزرگ، برجسته و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن، چگونه باسن های زیباتری داشته باشیم، چگونه عضلات باسن را خوش فرم و برجسته سازیم، چگونه باسنم را بزرگ و برجسته کنم، انواع روشهای بزرگ کردن باسن، بزرگ کردن طبیعی و تغییر سایز باسن، توزیع مناسب چربی، کمر باریک و باسن برجسته، روشهای فرم دادن ران و باسن،
  کرم بزرگ کننده سینه ایوروشه
  کرم پلژر
  بهترین مارک کرم سفت کننده سینه
  کرم سفت کننده سینه لیراک
  چی بخورم تا باسنم بزرگ بشه
  چکار کنیم سینه هایمان بزرگ شود
  چیکار کنم سینم بزرگ بشه
  چکار کنیم باسن من کوچک شود
  چگونه باسنی بزرگ داشته باشیم
  چگونه کمری باریک داشته باشیم
  چگونه باسنم را بزرگ و برجسته کنم
  چطور باسنم را سفت کنم
  روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها
  روشهای طبیعی بزرگ کردن و سفت کردن سینه
  راهی برای بزرگ شدن سینه ها
  روشهای طبیعی بزرگ و برجسته شدن سینه
  بزرگ شدن سینه با ماساژ
  فرم دادن و بزرگ کردن سینه ها همراه با عکس
  تاثیر مالیدن سینه ها با دست برای بزرگ شدن آنها
  آموزش ماساژ برای افزایش سایز سینه
  ماساژ سینه زنان روش موثر برای بزرگ شدن پستان ها
  بزرگ شدن سینه بعد از ازدواج
  بزرگ کردن سینه با گیاهان دارویی
  دستگاه وکیوم سینه
  ماساژ سینه برای سفت شدن
  بزرگ کردن سینه به روش طبیعی
  ماساژ سینه خانم ها
  بزرگ کردن سینه با ورزش
  بزرگ کردن ران ها
  آموزش زیباسازی ، فرم دادن و بزرگ کردن سینه ها
  درمان افتادگی سینه با روشهای طبیعی
  فرم دادن و سفت و کوچک کردن سینه خانم ها بعد از زایمان بدون عمل
  درمان افتادگی و شل شدن سینه بعد از زایمان
  ورزش هایی برای خوش فرم کردن سینه
  فرم دهی (گرد شدن) و بالا کشیدن سینه ها
  لیفتینگ لیفت آپ سینه ولنسی
  روغن خراطین
  روغن زالو
  فروشگاه خرید اینترنتی پستی پرداخت درب منزل محصولات مجاز آمیزشی و زناشویی داراری مجوز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اسپری کرم ژل پماد پودر گرد ضماد لوسیون قطره شربت کپسول قرص آمپول عصاره گیاهی گیاه درمانی سنتی طب پزشکی تقویت درمان قطعی اختلالات درمانهای موضعی روش استفاده طرز استفاده راه استفاده بانوان زنان دختران بانو زن دختر خانم دخترها زنها خانم ها

  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.


  تعداد نظرات (200)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  نریمان کمالی (سایت) یکشنبه 1 مرداد 1396 ساعت 04:57
  عزیزان .دوستان .پولتونو ندین به این چیزها اگر شک دارین این شمارمه بپرسین نتیجه را بهتون میگم
  09384928740
  امتیاز: 0 | 0

  نریمان کمالی (سایت) یکشنبه 1 مرداد 1396 ساعت 04:54
  دوستان همش چرت پرتن پولاتونو الکی خرج نکنین
  امتیاز: 0 | 0

  نوشین (سایت) شنبه 31 تیر 1396 ساعت 19:52
  اینا دروغه گول نخورید پولتون رو دور نریزید. دم کرده رازیانه بخورید، شیر سویا یا خود سویا و کلا مواد غذایی که استروژن دارن. اینا تبلیغه همش دروغه.
  امتیاز: 0 | 0

  ستاره (سایت) پنج‌شنبه 11 خرداد 1396 ساعت 00:50
  سلام من 14سالمه چه کرمی بخرم تا سینه هام بزرگ بشه
  امتیاز: 1 | 1

  پاسخ :
  سلام
  هنوز زوده

  الهه (سایت) شنبه 6 خرداد 1396 ساعت 19:04
  میخواستم کرم حجم دهنده و فرم دهنده سفارش بدم لطفا یه شماره تماس بدین واسه مساوره
  امتیاز: 1 | 0

  پاسخ :
  پایین سایت نوشته

  مبنا (سایت) پنج‌شنبه 4 خرداد 1396 ساعت 22:35
  سلام . لطفا شماره ای که با اون می تونیم پک های بزرگ کننده باسن رو سفارش بدیم رو بفرمایید. البته با ذکر قیمتش
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  زیر سایت نوشته

  م.ی (سایت) شنبه 16 اردیبهشت 1396 ساعت 09:37
  باسلام. با تشکر جنس من به دستم رسید. نمیدونم چرا توی رهگیری زده بود انصرافی اما امروز از پست گرفتم. با تشکر
  امتیاز: 2 | 0

  رهراخلج (سایت) یکشنبه 10 اردیبهشت 1396 ساعت 10:20
  من سینه هام شل وآویزونه .36سالمه.یعنی خداوکیلی این کرما جوااااب میده.آخه ادم اینقدر هزینه میکنه.دیگه شما میدونید و وجدان خودتون
  امتیاز: 1 | 1

  پاسخ :
  سلام
  بله

  پروشات (سایت) شنبه 26 فروردین 1396 ساعت 11:30
  سلام من میخام محصولتونو خرید کنم هرکار میکنم نمیشه
  امتیاز: 1 | 1

  پاسخ :
  سلام
  با تلگرام یا با پیامک پیام دهید.

  سمیه (سایت) چهارشنبه 20 بهمن 1395 ساعت 13:44
  من سفارشم را ثبت کردم وبه صورت اینترنتی هم پرداخت داشتم و از حسابم پول کم شناسه سفارش برام نیومد و هر چی هم تماس میگیرم بی فایده ست.لطفا زودتر تکلیف مرا روشن کنید
  امتیاز: 0 | 5

  پاسخ :
  سلام
  سفارش شما ارسال شده است

  بهار (سایت) چهارشنبه 13 بهمن 1395 ساعت 15:43
  سلام
  برای بزرگ کردن سینه کدوم محصول بهتر هست ؟؟ و اینکه برای یه دوره سه ماه چند عدد باید بخرم؟؟؟
  امتیاز: 4 | 6

  پاسخ :
  سلام
  سه عدد برای یه دوره کامل لازمه

  Nahid (سایت) دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 15:56
  سلام .باچه شماره آی میشه باشما تماس گرفت؟؟؟
  امتیاز: 1 | 1

  پاسخ :
  سلام
  شماره در پایین صفحه نوشته شده است.

  صدیقه میرزایی (سایت) چهارشنبه 22 دی 1395 ساعت 14:56
  سلام میخوام سینه هام سفت شه کدوم محصول خریداری کنم
  امتیاز: 3 | 6

  پاسخ :
  سلام
  بسته 70000 تومانی

  فروزان (سایت) جمعه 10 دی 1395 ساعت 03:37
  سلام.ببخشید من باسن کاملا صافی دارم.شوهرم ناراضیه.باید کدوم محصولتونو سفارش بدم.ممنون
  امتیاز: 7 | 11

  پاسخ :
  سلام
  حجم دهنده

  پانته آ (سایت) دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 12:09
  کرم می بیلینmaybellin رو نخرید اصلا تاثیری نداره من استفاده کردم 263 تومن هم خریدم به اندازه یه سر سوزن هم رو من تاثیر نداشته
  امتیاز: 13 | 4

  پانته آ (سایت) دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 12:06
  به هیچ وجه کرم سفت کننده و بزرگ کننده می بیاین رو نخرید اصلا اثر نداره من استفاده کردم به مشت آدم سودجو اومدن تبلیغ این کرم رو میکنم وبا قیمت بالا دارن میفروشن من 263 تومن خریدم و اصلا هیچ تاثیری حتی به اندازه یه سر سوزن رو من نواشته
  امتیاز: 7 | 5

  لیلا (سایت) چهارشنبه 1 دی 1395 ساعت 14:54
  باسلام.من باسنم کوچیکه.وآقامون باسن بزرگ دوست داره.من از مورد ناراحتم.توروقران قسم میدم .اگه این محصول واقعا.باسنوبزرگ میکنه.من خرید کنم.پولس رویه جوری تهیه میکنم..اگه میشه جواب روبه امیلم ارسال کنید.وجند بسته باس بگیرم تا داعمی باشه
  امتیاز: 14 | 11

  پاسخ :
  سلام
  خوبه

  سارا (سایت) سه‌شنبه 30 آذر 1395 ساعت 12:30
  من ۳۶سالمه و زایمان هم داشتم ولی سای سینه هام خیلی کوچیکه ایا برای من تو این سن هم این محصول جوابگو هست ؟ اگه جواب مثبته چند تا کرم بای بخرم
  امتیاز: 9 | 7

  پاسخ :
  سلام
  خوبه

  زهرا (سایت) سه‌شنبه 18 آبان 1395 ساعت 19:58
  سلام من 30 سالمه و 80 کیلو هستم اما سینه هام از زمان بلوغ خیلی کوچیکن و شل و افتاده و آویزون کدوم کرم رو باید استفاده کنم و قیمتش چند ه و چه مدت مصرفش کنم . ممنونم آگه جواب بدید
  امتیاز: 8 | 9

  پاسخ :
  سلام
  سفت کننده سینه را اول سفارش بده

  لاله (سایت) دوشنبه 17 آبان 1395 ساعت 08:55
  سلام.من اندازه سینه هام متوسطه.ولی کمی شله وگردنیست.لطفا"اندازه محصول رابدید
  امتیاز: 18 | 8

  حدیثه (سایت) یکشنبه 16 آبان 1395 ساعت 14:19
  با سلام میخواستم بپرسم اگه ما یه دوره سه ماهه استفاده کردیم و نتیجه هم گرفتیم آیا ما براى اینکه بخوایم بازم اون قسمت از اندام رو سایزشو افزایش بدیم دوباره یه دوره سه ماهه دیگه هم استفاده کنیم بازم نتیجه میگیریم یا فقط این کرم تا یه حد خاصى به بدن جواب میده؟
  امتیاز: 8 | 3

  پاسخ :
  سلام تا یک دوره دیگه و با اثر بخشی کمتر

  اسما (سایت) پنج‌شنبه 13 آبان 1395 ساعت 11:52
  سلام من اگر 3بسته کرم حجم دهنده وفرمودهنده سینه.3بسته حجم دهنده وفرم دهنده باسن خریداری کنم ازسایت شماومبلغ 200هزارتومان راپرداخت کنم ایاشماضمانتی برای جوابدهی محصول خودمیکنید؟اگربعدازاستفاده ازبسته اول تغئیری ب وجودنیامد میتوان جنس رامرجوع کرد؟اگرشما کالای خودراضمانت کنیم من میخواهم 6بسته برای سینه و6بسته برای باسن سفارش بدهم.لطفا جوابم راسریع بدهیدچون چند2ماه دیگه عروسیم هس وخیلی برام مهمه سینه وباسنم خیلی سفت بشه
  امتیاز: 8 | 4

  پاسخ :
  سلام
  ضمانت مرجوعی دارد تماس بگیرید.

  لینا قند (سایت) سه‌شنبه 13 مهر 1395 ساعت 19:41
  سلام من از افغانستان پیامک کردم میخواستم بپرسم که نماینگی فروشات شما در افغانستان است ویا چی قسم این کرم حجم دهنده و سفت کننده را بدست بیارم تشکر
  امتیاز: 8 | 8

  پاسخ :
  سلام خیر

  نسیم (سایت) یکشنبه 11 مهر 1395 ساعت 10:54
  سلام،من ۲۲سالمه وسینه هام بزرگه وافتادگی شدید داره،برای کوچک کردن وبالابردن سینه چه کرمی بایدسفارش بدم؟قیمتش؟
  امتیاز: 3 | 13

  پاسخ :
  سلام
  کرم کوچک کننده و سفت کننده

  بهشته (سایت) جمعه 9 مهر 1395 ساعت 14:48
  سلام من از کرم سفت کننده لیراک که تعریفش رو زیاد میشنپیم استفاده کردم و دویست هزار تومن هزینه دادم اما هییییچ تاثیری نداشت بخاطر همین نسبت به این نوع محصولات بسیار بذبین شدم. آیا محصولات شما تضمینی ان؟؟؟؟
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بله

  زهرا (سایت) شنبه 27 شهریور 1395 ساعت 18:29
  سلان ببخشید شماره تماس و پیامک بزارید هرچی گشتم پیدا نکردم
  امتیاز: 9 | 2

  پاسخ :
  سلام
  در پایین صفحه

  ارزو (سایت) دوشنبه 1 شهریور 1395 ساعت 10:12
  دو هفته پیش یک بسته از کرم رو خریدم و استفاده کردم . واقعا تاثیر گذار هست اما نه اون حدی که انتظارش رو داشتم خودم متوجه بزرگ شدن سینه هام شدم اما اونقدری نبود که نامزدم متوجه بشه اگه به همین حالت بمونه و برگشت نداشته باشه یک ماه دیگه دوباره دوتا از این کرم رو میخرم در کل میخوام بگم اگه اثرش برگشت پذیر نباشه بعد از استفاده از سه یا چهار بسته از این کرم میشه سایز هفتاد رو به هفتادو پنج رسوند ولی یکبار استفاده خیلی فایده چندانی نداره
  امتیاز: 11 | 9

  احسان (سایت) یکشنبه 17 مرداد 1395 ساعت 16:31
  خوب بود
  امتیاز: 2 | 6

  ارزو (سایت) شنبه 9 مرداد 1395 ساعت 14:24
  سلام.21سالمه میخاستم بدونم مواد تشکیل دهنده حجم دهنده سینه وباسنتون چیه و به صورت علمی بگید که چکاری میکنه...حتما جواب بدید ممنون
  امتیاز: 11 | 10

  پاسخ :
  سلام
  عمدتا گیاهی است و بافت چربی را افزایش می دهد.

  ز (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 18:07
  سلام این کرم چند دقیقه باید روی پوست بمونه
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  10 تا 20 دقیقه ماساژ صبح و شب

  هدیه (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 17:52
  با سلام
  من از کرم بزرگ کننده سینه استفاده کردم سه بسته
  می خوام بگم معجزه نکرده ولی برای من واقعا بزرگ شده شاید اگه بیستر تو استفادش دقت میکردم و فاصله نمی انداختم شاید بیشتر و بهتر جواب میگرفتم.
  امتیاز: 12 | 4

  یاس (سایت) سه‌شنبه 29 تیر 1395 ساعت 16:42
  سلام.میشه بفرمایید هر کرم چقدطول میکشه تموم شه؟یهنی برای کوچک و فرم دادن سینه چند عدد باید کرم استفاده کرد تا نتیجه حاصل شه؟فرمودین سه ماه توی جوابا منظورتون اینه که بعد سه ماه دیگه نیاز ب ادامه نیست؟بعد از دوره درمان سایز و شکل سینهبه حالت قبل بازمیگردد؟من پرس وجو کردم از بهترین دکتر ها گفتن برمیگرده .محصول کشور المان هست؟وسوال اخر ،دوتا کرم کوچک و فرم دهنده سینه سفارش بدم سه تا میفرستن؟و این سه تا کافی هس یا بازم بای.د تهیه کنم؟قیمت دوتا چندمیشود؟
  امتیاز: 7 | 10

  پاسخ :
  سلام
  3 ماه کافی است.
  با خرید 2 عدد کرم یک کرم هدیه دریافت می کنید.

  سمانه (سایت) جمعه 25 تیر 1395 ساعت 12:10
  سلام.من بالا تنم هم شله هم افتادگی داره هم بزرگه.کرمی بمن معرفی کنید که 2 سایز کوچک کنه هم سفته کنه؟چند وقت باید استفاده کنم؟آیا بعد از قطع مصرف کرم بعد از مدت زمان تعیین شده بالاتنم به حالت قبلی برمیگرده؟
  امتیاز: 10 | 8

  پاسخ :
  سلام
  از کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه استفاده کنید.

  شیرین (سایت) سه‌شنبه 22 تیر 1395 ساعت 23:56
  سلام .امکانش هست با کرم بزرگ کننده سایز سینه 60 رو به 75 یا بیشتر رساند ؟سینه های کوچکی دارم .اسم دقیق کرم چیه ؟می تونم از داروخانه بگیرم ؟
  امتیاز: 14 | 9

  پاسخ :
  سلام
  بله به 70 می رسه.

  فریحا (سایت) شنبه 19 تیر 1395 ساعت 15:55
  سلام من20سالمه هم سینه هام کوچیکه هم باسنم صافه از چ کرمی استفاده کنم
  امتیاز: 12 | 6

  پاسخ :
  حجم دهنده سینه و حجم دهنده باسن.

  فاطمه (سایت) شنبه 19 تیر 1395 ساعت 14:54
  سلام من همین الان حجم دهنده سینه میبلین رو سفارش دادم فقط میخواستم بدونم کارایی این کرم چطوری هست یعنی مکانیزمش چیه و چطوری باعث حجم دهندگی میشه یکم علمی تر روال کار و مکانیزم کرم رو توضیح بدید متوجه میشم ممنون
  امتیاز: 18 | 17

  انا (سایت) شنبه 12 تیر 1395 ساعت 14:29
  باسلام میخوتستم بپرسم خداییش واقعی یعنی مصرف سه تاکرم بزرگ میکنه سینه رو ک سفارش بدم
  امتیاز: 8 | 2

  پاسخ :
  سلام
  بله

  fati (سایت) چهارشنبه 2 تیر 1395 ساعت 15:23
  سلام من هم سینه هام کوچیکه هم باسنم ...ازکدوم محصول وبه چه مدت باید استفاده کنم ...واقعا تاثیر گذار هست ؟
  امتیاز: 7 | 15

  پاسخ :
  سلام
  کرم سینه و کرم باسن برای سه ماه.

  مرضیه امامی (سایت) دوشنبه 31 خرداد 1395 ساعت 13:38
  من 3 تاشو سفارش دادم دوتاشو استفاده کردم ولی هیچ تاثیری نداشت
  امتیاز: 10 | 5

  پاسخ :
  لازم بود که پس از مصرف اولین بسته تماس می گرفتید.
  تماس بگیرید.

  مهتاب (سایت) شنبه 29 خرداد 1395 ساعت 10:47
  سلام
  من 20 سالمه سینه هام 60 باید چیکار کنم ک بزرگ بشن و خوش فرم بشن؟
  چ کرمی استفاده کنم؟
  امتیاز: 10 | 9

  پاسخ :
  سلام
  سه تا برای سه ماه استفاده کنید.

  نازنین (سایت) شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 16:20
  من 19سالمه به خاطر شیردهی سینه هام کوچیک و افتاده شدن از کدوم محصولتون استفاده کنم تا چه مدت قیمتشم لطفا بگید.
  امتیاز: 12 | 4

  پاسخ :
  کرم سفت کننده سینه استفاده کنید.

  (سایت) پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1395 ساعت 14:41
  سلام من باسنم صافه میخوام کرمو گرفتم واقعا تاثیر داشته باشه و تاثیرش جوری باشه که انگار پروتز کرده باشم یعنی دراین حد باشه.ولی اگه اینجور تاثیرگذارنیست بگیدحداقل سفارش ندیم؟
  امتیاز: 16 | 7

  پاسخ :
  سلام
  تا 3 سایز! خوبه؟

  سحر (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 01:17
  سلام..خسته نباشید..من یکیه سینم به خاطر شیردهی بزرگتره..و هردو تا سینم شل شدن..میخوام که سینه هام هم اندازه و سفت و خوش فرم بشن..این وضعیتی که دارم خیلی اذیتم میکنه..در ضمن یک سال دیگه هم باید به بچه ام شیر بدم..به نظرتون از چه کرمی استفاده کنم و در دوران شیردهی ضرر نداره؟..برگشت پذیر نباشه یه وقت..؟
  امتیاز: 12 | 14

  پاسخ :
  سلام
  می توانی از این کرم ها استفاده کنید اما بهتر است به بعد از شیردهی موکول کنید.

  یلدا عباسی (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 09:27
  سلام ببخشید میخواستم ببینم این ژل واقعا تاثیر داره ینی اگ سفارش بدم سینه هامو برجسته و سفت میکنه...آخه ی بچه شیر دادم سینه هام شل شده
  امتیاز: 10 | 8

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  Y (سایت) یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 ساعت 22:34
  سلام . چرا سوال من حذف شده !!!؟؟؟ پرسیده بودم که کرم میبلین چند وقته که تولید شده واینکه میگین نتیجه یک دوره از آن 4 سال هستش و چند دوره اگه استفاده کنید نتیجه اش مادام العمر هستش،
  ایا کسی به این نتیجه رسیده یا خیر ؟
  امتیاز: 6 | 11

  پاسخ :
  سلام
  تماس بگیرید.

  شراره (سایت) یکشنبه 12 اردیبهشت 1395 ساعت 13:47
  با سلام من ۳۴ سالمه وسینه های خیلی کوچکی دارم واین موضوع باعث افسردگی در من شده تا این حد که همسرم را برای این موضوع از دست دادم خواهش میکنم اگر واقعا این کرم تاثیر در بزرگ کردن سینه دارد من آن را تهیه کنم وآیا تاثیر آن همیشگی است وتا چه مدت باید کرم را استفاده کرد
  امتیاز: 11 | 9

  پاسخ :
  سلام
  بله برای یک دوره 3 ماه با اثر ماندگار

  صدف (سایت) سه‌شنبه 7 اردیبهشت 1395 ساعت 19:21
  سلام ببخشید اگه من بخوام از این کرم های بزرگ کننده باست برای برجسته سازی باسنم استفاده کنم میشه همرا با کرم برم باشگاه از اسکوات و حرکات ورزشی برای بزرگی باسن استفاده کنم تا بیشتر اثر دهی داشته باشه؟؟
  امتیاز: 6 | 11

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  مهسا (سایت) دوشنبه 6 اردیبهشت 1395 ساعت 22:41
  سلام ببخشید من خیلی باسنم کوچیک و صافه با مصرف سه دوره ازکرم های حجم دهنده باسن چند سایز باسنم بزرگتر میشه؟؟???
  امتیاز: 11 | 12

  پاسخ :
  سلام
  تا 2 سایز

  دریا (سایت) پنج‌شنبه 2 اردیبهشت 1395 ساعت 13:52
  سلام ممنون از راهنماییتون پس من حالا با خیال راحت این کرم ها روسفارش بدم?ببخشید طریقه مصرف این کرمهای بزرگ کننده باسن چجوری هستش
  امتیاز: 8 | 11

  پاسخ :
  سلام
  راهنما دارد.

  دریا (سایت) دوشنبه 30 فروردین 1395 ساعت 12:27
  سلام ببخشید من دیروز رفتم دکتر ازش سوال کردم واسه همین کرمهای بزرگ کننده باسن گفت این کرم ها اصلا از نظر علمی ثابت نشدن گفت اخه با یه مرم که باسن بزرگ نیشه مگه اون کرم باعث ایجاد چربی میشه که باسن بزرگ بشه حالا خواهشا شما بگید ایا صحبتای اون دکتر صحت داره من میخواستم بخرم ولی دکترم منصرفم کرد گفت همشون الکین و فقط تبلیغاته
  امتیاز: 12 | 11

  پاسخ :
  سلام
  بله باعث افزایش و بزرگ شدن بافت چربی می شوند و این مساله از دیرباز در طب سنتی ایرانی هم مورد اتفاق نظر بوده و قدما از آن بهره می بردند.
  شما سه کرم را خریداری و ماهیانه با ما در تماس باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید تا به برجستگی مورد نظر برسید.

  عسل (سایت) دوشنبه 30 فروردین 1395 ساعت 11:38
  در ضمن من باسنم خیلی کوچیک هست اگه بخوام برجسته و بزرگ بشه چند تا باید استفاده کنم
  امتیاز: 10 | 10

  پاسخ :
  3 تا.

  عسل (سایت) دوشنبه 30 فروردین 1395 ساعت 11:31
  سلام ببخشی تو رو خدا اگه واقعا محصولتون واسه بزرگ کردن باسن جواب میده بگید من بخرم چون من خیلی از این کرما استفاده کردم اصلا جواب نداد اگه هم تاثیری داشت بعد یکی دو هفته اثرش از بین میرفت
  امتیاز: 7 | 10

  پاسخ :
  سلام
  مطمین باشید که جواب می گیرید.

  raha (سایت) یکشنبه 29 فروردین 1395 ساعت 00:33
  شماره تماس باشما چنده؟خواهش میکنم بگید که واقعا این کرم تاثیرگذارهست؟من حجم دهنده وفرم دهنده سینه میخوام.اگر تاثیر گذارهست تاچند سایز بزرگ میکنه؟من سعی کردم سفارش بدم اما نشد کمکم کنید بدجور روحیم رو ازدست دادم.
  امتیاز: 10 | 7

  پاسخ :
  سلام
  شماره تماس پایین سایت نوشته شده است.
  کرم یک تا دو سایز تاثیر دارد.
  پیامک بزنید.

  صدف (سایت) شنبه 28 فروردین 1395 ساعت 09:33
  سلام ببیخشید من باسنم صاف صافه اصلا خوش فرم نیست ایا واقعا با این کرم جواب میده که من مصرف کنم یافقط تبلیغاته چون من قبلا خیلی از این کرم ها استفاده کردم و نتیجه نگرفتم
  امتیاز: 9 | 7

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  hani (سایت) پنج‌شنبه 26 فروردین 1395 ساعت 02:36
  سلام من کرم حجم دهنده باسن میخوام باسنم واقعا کوچکه من 30 سالمه ممکنه که دیگه کرم باسنه منوبزرگ کنه لطفا راهنمای،واسم مارک کرمتون چیه
  امتیاز: 3 | 6

  پاسخ :
  سلام
  موثر است. استفاده کنید.

  (سایت) چهارشنبه 25 فروردین 1395 ساعت 23:58
  سلام.من باسنم خیلی صافه میخوام خیلی خیلی از باسن چاقو بزرگ شه باید کدوم محصول رو استفاده کنم و چند عدد بگیرم تا تاثیرشو ببینم؟و باعث جوش و حساسیت نشه.لطفا قیمتو با تخفیفش بگید.و بگید چطور سفارش بدیم
  امتیاز: 7 | 3

  پاسخ :
  سلام
  حجم دهنده باسن 3 عدد با تخفیف 99800 تومان

  سارینا (سایت) چهارشنبه 25 فروردین 1395 ساعت 20:52
  سلام .میخواستم ببینم تاثیرش جوری هست که بعد از استفاده وقتی خودمو تو آینه دیدم خوشحال شم؟
  امتیاز: 5 | 5

  پاسخ :
  سلام
  حتما.

  (سایت) چهارشنبه 25 فروردین 1395 ساعت 20:39
  سلام ببخشید میخواستم ببینم ارزش داره استفاده کنیم؟
  امتیاز: 6 | 7

  پاسخ :
  سلام
  حتما.

  Mary (سایت) شنبه 21 فروردین 1395 ساعت 13:27
  من الان اگه دوتا حجم دهنده باسن و یه حجم دهنده سینه با اعمال تخفیف بخوام چیکار کنم؟
  امتیاز: 8 | 6

  پاسخ :
  پیامک بزنید.

  Mary (سایت) شنبه 21 فروردین 1395 ساعت 13:22
  ببخشید، براى اعمال تخفیف فرمودین دوتا سفارش بدیم و تو قسمت پیام بنویسیم سه تا ارسال شه؟
  امتیاز: 9 | 4

  پاسخ :
  بله و یا از لینک اختصاصی استفاده کنید.

  samin (سایت) پنج‌شنبه 19 فروردین 1395 ساعت 10:54
  سلام من سفارشم را ثبت کردم ولی نتوانسم پرداخت کنم الان باید چیکار کنم؟؟
  امتیاز: 6 | 3

  پاسخ :
  سلام
  تماس بگیرید.

  Mary (سایت) پنج‌شنبه 19 فروردین 1395 ساعت 02:17
  سلام، تخفیفاتون برقراره؟ یعنى اگه دو تا کرم باسن و یه کرم سینه بخوام 99800 میشه؟
  امتیاز: 3 | 3

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  آیلین (سایت) دوشنبه 16 فروردین 1395 ساعت 15:50
  سلام، ببخشید اگه کرم هاتون جواب میدن و دائمى هستن، دیگه چرا پد بزرگ کننده باسن تبلیغ میکنید؟!
  امتیاز: 13 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بسیار فوری است.

  زهرا صباغی (سایت) یکشنبه 15 فروردین 1395 ساعت 02:52
  کرم سفت کننده وبزرگ کننده سینه وباسن البته فرم دهنده هم باشه.لطفا به اسم محصول دیگه ای ارسال شه .مث کرم روشن کننده
  امتیاز: 4 | 5

  پاسخ :
  چشم
  با شما تماس گرفته شد پیگیر سفارش قبلی خود باشید و پیامک دهید.

  سارا (سایت) شنبه 14 فروردین 1395 ساعت 14:19
  لطفا سوالمو جواب بدین خیلی مهمه برام
  امتیاز: 11 | 2

  سارا (سایت) شنبه 14 فروردین 1395 ساعت 14:07
  سلام من امروز با دوس پسرم سکس داشتم و لحظه ی نزدیکی هیچ خونی از من نیومد اما بعد بک ساعت در حد پنج شیش قطره خونریزی داشتم ...البته امروز روز دومی بود ک از پریودی تمام شده بودم
  ایا خونریزی از پرده بکارتم بوده؟؟؟؟
  امتیاز: 22 | 5

  پاسخ :
  سلام
  دقت کنید که سوال خود را در وسط یک فروشگاه مطرح می کنید. لطفا سوالات جنسی خود در سایت همسران http://hamsaran.jala.ir مطرح کنید.
  جواب: باید معاینه شوید.

  غزاله (سایت) چهارشنبه 11 فروردین 1395 ساعت 11:43
  سلام ببخشید بعدا برای شیردهی مشکل ایجاد نمیکنه ضرر نداره ؟؟؟
  امتیاز: 8 | 7

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  امیر (سایت) چهارشنبه 11 فروردین 1395 ساعت 11:00
  سلام . میشه کرم حجم دهنده الت مردان رو معرفی کنید؟ از کجا باید خرید کرد؟
  امتیاز: 9 | 2

  پاسخ :
  در برگه "بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی" معرفی شده است.

  علیرضا (سایت) چهارشنبه 11 فروردین 1395 ساعت 00:00
  س, خواسم بدونم کرم حجم دهنده والنسی برای الت مرد هم خوبه ؟تاثیر دارد؟
  امتیاز: 4 | 7

  پاسخ :
  خیر

  samin (سایت) سه‌شنبه 10 فروردین 1395 ساعت 11:58
  سلام ببخشید من اگه بخوام محصولتون رو استفاده کنم برای کوچیک شدن و سفت شدن باید از هر کدام 3تا سفارش بدم ؟؟؟میخوام یکم کوچیک بشه .میتونم یکی استفاده کنم برای کوچک ککردن و بیشتر سفت کننده. رو استفاده کنم؟؟.بعد کوچیک میشه ترک هم میخوره ؟؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  امتیاز: 2 | 3

  پاسخ :
  سلام
  3 تا کوچک کننده سفارش دهید. ترک نمی خورد.

  م پ (سایت) سه‌شنبه 10 فروردین 1395 ساعت 07:58
  برای بزرگ شدن سینه به اندازه یک سایز چه مدت باید از کرم حجم دهنده استفاده کرد و آیا پس از قطع مصرف تاثیر کرم همچنان می ماند؟
  کرم ساخت کدام کشور است؟
  امتیاز: 4 | 2

  پاسخ :
  سلام
  2 ماه و باید حداقل برای 3 ماه استفاده شود تا پایدار بماند.

  مریم (سایت) سه‌شنبه 10 فروردین 1395 ساعت 02:53
  سلام، کرمى که واسم فرستادین مارکش aichun beauty و نارنجى هستش. درسته؟؟ یا اشتباهى اومده؟
  در ضمن روش نوشته شده 24 ساعته
  امتیاز: 5 | 0

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  samin (سایت) دوشنبه 9 فروردین 1395 ساعت 13:08
  سلام من سینه هام یکم بزرگه و میخوام یکم کوچیک بشه و سفت و خوش فرم باید از کدام محصولاتتون استفاده کنم
  ممنون میشم راهنمایم کنید
  امتیاز: 5 | 5

  پاسخ :
  سلام
  کرم کوچک کننده و سفت کننده.

  زهرا (سایت) دوشنبه 9 فروردین 1395 ساعت 11:26
  سلام
  من از کرم حجم دهنده سینره استفاده کردم و اصلا اندازه سینه هام تغییری نکرد آیا کرم های شما واقعا موثر است؟
  امتیاز: 6 | 1

  پاسخ :
  سلام
  خوب است.

  فاطیما (سایت) یکشنبه 8 فروردین 1395 ساعت 22:21
  سلام من سی سالمه سینه های خیلی کوچکی دارم سایزشون شصتوپنج هس،قبلا چندسال پیش از کرم حجم دهنده ی سینه ی ولنسی استفاده کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم میخواستم بدونم ایا این کرم یا ژل کمکی میکنه یا نه مثل همون ولنسی هس؟ و چندتا باید بگیرم؟نمیخوام سفت کنه چون خودش سفت هس فقط میخوام بزرگ بشه سایز هشتاد بشه ایا شدنی هس؟ضمنا من کیست سینه دارم مشکلی پیش نمیاد از کرم یا ژل بزرگ کننده استفاده کنم؟لطفا به همه ی سوالام پاسخ بدین،تشکر.
  امتیاز: 5 | 6

  پاسخ :
  سلام
  خوب است. استفاده کنید.
  اگر کیست بزرگ است برای درمان اقدام کنید.

  مهنار .گ.د (سایت) جمعه 28 اسفند 1394 ساعت 01:04
  سلام.
  من 36سالمه.سینه ها بزرگ هستش.برای کوچکتر شدن چکار کنم.لطفا راهنمایی کنید.
  امتیاز: 8 | 4

  پاسخ :
  سلام
  از کرم کوچک کننده و سفت کننده سینه استفاده کنید.

  پروانه (سایت) پنج‌شنبه 27 اسفند 1394 ساعت 08:20
  بسیار عالی بود و بدون بازگشت.
  امتیاز: 14 | 4

  سحر (سایت) پنج‌شنبه 27 اسفند 1394 ساعت 07:33
  سلام من میخوام سه دوره کرم حجم دهنده سینه و باسن رو سفارش بدم.اهل مشهدم،میشه راهنمایی کنید به کدوم مراکز مراجعه کنم؟ و دیگه اینکه مصرف ای کرم ها به طور روزانه هست؟
  امتیاز: 1 | 9

  پاسخ :
  سلام
  از طریق سایت یا با پیامک ثبت سفارش کنید.
  بله روزانه باید مصرف شود.

  ماریا (سایت) چهارشنبه 26 اسفند 1394 ساعت 21:54
  سلام، امروز به دستم رسید
  خیلى ممنون
  امتیاز: 4 | 4

  ماریا (سایت) شنبه 1 اسفند 1394 ساعت 14:03
  سلام، براى بزرگ شدن باسن، همزمان با استفاده از کرم، آیا ورزش هاى مربوط به باسن تاثیر کرم رو بیشتر میکنه؟ یا نیازى نیست؟؟
  امتیاز: 9 | 7

  پاسخ :
  سلام
  از نرمش های تقویت کننده عضلات در حد اثر تقویت کنند گی و نه تمرینات لاغری می توانید استفاده کنید.

  maryam (سایت) چهارشنبه 28 بهمن 1394 ساعت 14:28
  سلام من افغانستان هستم چطور خریداریدکنم
  امتیاز: 7 | 7

  آوا (سایت) شنبه 24 بهمن 1394 ساعت 18:09
  سلام ماندگاری محصول چقدره؟آیاتومشهدم مرکزفروش دارین؟لطفا آدرس٬مرسی
  امتیاز: 5 | 5

  پاسخ :
  پایدار است.
  نمایندگی خیر.

  آوا (سایت) شنبه 24 بهمن 1394 ساعت 17:57
  برایه آقایون هم کاربردداره آخه شوهرم شکم شلی داره سینه هاشم افتاده البته واسه خودمم میخام چون سینه هام کوچیکن ضمنایه دونه ازمحصولتونوبگیرم چه قدرموندگاری داره
  امتیاز: 9 | 1

  پاسخ :
  برای آقایان خیر.
  برای رسیدن به حداکثر اثر مصرف سه ماه نیاز است.

  Maryam (سایت) جمعه 23 بهمن 1394 ساعت 17:52
  آخه تو قسمت ثبت سفارش گزینه جداگانه اى نداره، فقط نوشته کرم حجم دهنده و سفت کننده
  امتیاز: 8 | 5

  پاسخ :
  پیام بگذارید.

  Maryam (سایت) سه‌شنبه 20 بهمن 1394 ساعت 16:12
  سلام، کرم باسن از سینه جداست؟
  یعنى دو نوع متفاوتن که باید جدا سفارش بدیم؟
  امتیاز: 7 | 3

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  بهار (سایت) سه‌شنبه 20 بهمن 1394 ساعت 15:37
  برای بزرگی سینه واقعا خوبه !من 17 سال دارم و سینه هام خیلی کوچیک هستن
  امتیاز: 10 | 7

  پاسخ :
  بله

  مبینا (سایت) سه‌شنبه 20 بهمن 1394 ساعت 12:14
  سلام
  عالی بودند!
  من از سفت کننده های باسن استفاده کردم و خیلی عالی عمل کردند و هنوز بعد از چند ماه سفت و برجسته و بزرگ مانده است.
  امتیاز: 15 | 10

  پاسخ :
  -

  گلاره (سایت) دوشنبه 12 بهمن 1394 ساعت 10:05
  سلام خسته نباشید من سینه هام بزرگ و شل وافتاده هستند میخوام فقط سفت و خوش فرم شن باید چی سفارش بدم?لطفا زود جواب بدین
  امتیاز: 10 | 9

  پاسخ :
  سلام
  سفت کننده سینه.

  فرانک (سایت) یکشنبه 11 بهمن 1394 ساعت 16:27
  سلام
  من سینه و باسنم نسبت به هیکلم خیلی کوچک و شله . چند عدد ژل باید مصرف کنم و چه مدت طول میکشه ؟ واقعا تاثیر داره یا خیر
  امتیاز: 9 | 9

  پاسخ :
  سلام
  3 عدد در 3 ماه.

  شیما (سایت) جمعه 9 بهمن 1394 ساعت 17:01
  سلام من سایزه سینه هام 75 مناسب هیکلم هست اما ی مقدار از پهلوها بزرگه میخوام سفتشم کنم شوهرم میگه سفتش کن میخوام بدونم چ زمانی و چقدر باید مصرف کنم ک جواب بگیرم نمیخوام بزرگتر بشه فقط سفت بشن لطفا جواب بدید ممنون مرسی
  امتیاز: 10 | 9

  پاسخ :
  سلام
  کرم سفت کننده سینه در مدت 3 ماه.

  ان (سایت) سه‌شنبه 6 بهمن 1394 ساعت 15:55
  سلام.سینه ها من به دلیل شیر دهی بچه شل شده و همچنین سفت نیست
  چه کرمی سفارش بدم؟سفت کننده یا حجیم کننده؟
  امتیاز: 9 | 10

  پاسخ :
  سلام
  سفت کننده

  محبت (سایت) چهارشنبه 30 دی 1394 ساعت 13:19
  سلام برای بزرک کردن سینه و باسن جندتا باید سفارش بدم ایا جداکونه اس
  امتیاز: 14 | 6

  پاسخ :
  سلام
  3 عدد
  بله

  angel (سایت) شنبه 26 دی 1394 ساعت 04:25
  با سلام ببخشید من باسنم پهنه ولی برجسته نیس میخام سفارش بدم اما میترسم عوارض داشته باشه..ایا عوارضی نداره و واقعا تاثیر داره؟ظرف چ مدت تاثیرش رو نشون میده...
  امتیاز: 10 | 5

  پاسخ :
  سلام
  بعد از 2 تا 3 هفته.

  فاطمه (سایت) جمعه 25 دی 1394 ساعت 17:34
  سلام من. باسن و سینه هام کوچیکه چند تا کرم باید بگیرم و حجم دهنده باید بگیرم یا سفت کننده؟لطفا سریع جواب بدین ممنون،چه مدت طول میکشه تا بزرگ شن من عجله دارم؟؟
  امتیاز: 4 | 2

  پاسخ :
  سلام
  3 عدد حجم دهنده برای 3 ماه.

  یاسمن (سایت) شنبه 19 دی 1394 ساعت 14:53
  ژل واسه حجم دهنده وسفت کننده باسن وسینه میخوام هزینه همشون چقدر میشه
  امتیاز: 7 | 6

  پاسخ :
  هر کدام هر بسته 49900 تومان

  الی (سایت) شنبه 19 دی 1394 ساعت 03:48
  سلام من دنبال محصولی هستم که سینه رو درعرض چند ساعت و فوری سفت بکنه ایا این کرم شما خواسته ی من رو براورده میکنه؟
  امتیاز: 18 | 29

  پگاه (سایت) شنبه 28 آذر 1394 ساعت 15:51
  سلام, سایز سینه های من کوچیکه و بعداز شیردهی کوچکتر و شل و افتاده شده, برای بزرگ شدن و سفت شدن سینه چندتا کردم باید سفارش بدم و هزینش چقدر میشه?! برای ترک های روی شکم ناشی از بارداری هم کرمی دارین? اگه دارین هزینش چقدر میشه?
  ممنون
  امتیاز: 14 | 8

  پاسخ :
  سلام
  3 عدد که فعلا با خرید دو عدد سومی رایگان ارسال می شود.
  کرم مخصوص ترک شکم سفارش دهید.

  niki (سایت) شنبه 28 آذر 1394 ساعت 12:29
  سلام اگه این کرمو تهیه کردم و نتیجه نگرفتم مرجوعش میکنید؟تخفیفاتون هنوزم هست؟
  امتیاز: 8 | 8

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  ساغر (سایت) جمعه 27 آذر 1394 ساعت 18:42
  اگه کسی هس که ازاین کرم استفاده کرده و نتیجه گرفته لطفا بگه.....
  امتیاز: 19 | 10

  نگین (سایت) چهارشنبه 18 آذر 1394 ساعت 22:38
  من سفارشم کی دستم میاد. لطفاً
  امتیاز: 6 | 1

  پاسخ :
  5 تا 7 روزه

  مریم (سایت) سه‌شنبه 17 آذر 1394 ساعت 12:01
  خواهش می کنم اگر تاثیری نذاشته باشه من میدونم با شما هااااا خواهش میکنم کاری کنه بیاریدینش لطفا
  امتیاز: 11 | 4

  رقیه (سایت) دوشنبه 16 آذر 1394 ساعت 00:38
  سلام باسن من صاف صافه اگه این کرمو بگیرم کاملا بزرگ میشه؟در ضمن اگه بخام هم بزرگ بشه هم سفت باید بنیویسم سه تا حجم دهنده و سه تا سفت کننده؟یا کلا سه تا؟لطفا سریع جواب بدین
  امتیاز: 4 | 3

  پاسخ :
  سلام
  3 تا حجم دهنده سفارش دهید.

  نگین (سایت) پنج‌شنبه 12 آذر 1394 ساعت 22:25
  سلام باوجود بچه بازم تحصیری داره خواهشا جواب بدین؟
  امتیاز: 4 | 6

  پاسخ :
  سلام
  بله موثر است.

  Latifa (سایت) پنج‌شنبه 12 آذر 1394 ساعت 12:05
  سلام من سینه هام کوچیک هستش و خودم 20سالمه میخام بزرگ بشن اما نمیدونم چى کار کنم خوب من از افغانستان به شما پیام گذاشتم لطفاً جوابشو تو ایمیلم بفرستین لطفاً هر چه زودتر چون نامزدم میخاد بزرگ بشن و باسن هم ندارم
  امتیاز: 13 | 15

  مریم (سایت) سه‌شنبه 10 آذر 1394 ساعت 11:14
  سلام من هم میخام سینه هام بزرگ بشن هم سفت بایدازکدام محصولتون سفارش بدم؟
  امتیاز: 10 | 7

  پاسخ :
  سلام
  حجم دهنده سفارش دهید.

  مری (سایت) سه‌شنبه 10 آذر 1394 ساعت 09:35
  سلام شمایی ک شفارش دادین یکی بسته سفارش دادین یاسه تا؟؟کرم برا باسن وسینه یکی هس یا برا هردوتا باید جداگانه خرید؟
  امتیاز: 8 | 4

  پاسخ :
  سلام
  3 عدد سفارش دهید.

  ندا (سایت) سه‌شنبه 3 آذر 1394 ساعت 18:24
  سلام.من به علت کاهش وزن زیاد،سینه هام دو سایز کاهش داشته و شل و افتاده شده اند، باسنم هم افتاده شده. میشه راهنمایی کنید چند تا کرم و از چه نوعی باید استفاده کنم؟؟؟ چند بار در روز استفاده کنم، و روش استفاده چگونه است؟ ممنونم
  امتیاز: 3 | 16

  پاسخ :
  سلام
  3 تا کرم حجم دهنده برای هر عضو (سینه یا باسن) سفارش دهید.
  راهنما دارد.

  ندا (سایت) سه‌شنبه 3 آذر 1394 ساعت 11:04
  سلام میخواستم ببینم الان هنوز تخفیف هست ک دو تا کرم بخریم سه تا میدین؟
  وکرم باسن با سینه جدا هست یا هر دو ی کرمه؟ممنون
  امتیاز: 8 | 3

  پاسخ :
  سلام
  هنوز تخفیف برقرار است.
  کرم باسن از سینه جداست.

  س ف (سایت) چهارشنبه 27 آبان 1394 ساعت 23:25
  سلام من متاهل هستم میخواستم بدانم کرم حجم دهنده برای دستگاه تناسلی زنان دارید اگرهست قیمتش چنده لطفا جواب را به ایمیلم بفرستید با تشکر
  امتیاز: 9 | 6

  پاسخ :
  سلام
  کرم جداگانه ای برای حجم دادن دستگاه تناسلی زنان وجود ندارد

  فاطیما (سایت) سه‌شنبه 26 آبان 1394 ساعت 16:44
  سلام من 26 سالم هست و متاهلم ولی سایز سینم 65 هست باسن کوچیکیم دارم ولی لاغر نیستم زیاد.خواستم بدونم چقد باید استفاده کنم تا خوب جواب بگیرم درضمن بدنسازیم کار میکنم.کل هزینه چقدر میشه.با تشکر
  امتیاز: 9 | 10

  پاسخ :
  سلام
  به مدت سه ماه باید از این محصول استفاده کنید.

  فاطمه (سایت) جمعه 22 آبان 1394 ساعت 23:19
  سلام...یه چیزی می خوام که سینه هام را بزرگ کنه و زود هم جواب بده...ممنون میشم پیشنهاد بدید تا سفارش بدم
  امتیاز: 8 | 8

  پاسخ :
  سلام
  سفارش دهید.

  ناهید (سایت) چهارشنبه 20 آبان 1394 ساعت 00:31
  سلام ببخشید یه کرم حجم دهنده باسن میخواستم.فقط پاهای خیلی لاغری دارم واسه این مورد چیزی ندارید؟
  امتیاز: 4 | 6

  پاسخ :
  سلام
  سفارش دهید.

  زینب (سایت) سه‌شنبه 19 آبان 1394 ساعت 01:32
  سلام این چند روزه تغییر چشمگیری میکنه
  برای حجم دهنده باسن
  لطفا زود پاسخ بدید
  امتیاز: 12 | 6

  پاسخ :
  سلام
  شروع از 2 تا 3 هفته.

  بهار (سایت) یکشنبه 17 آبان 1394 ساعت 16:05
  سلام یه کرمی میخوام ک سینه هامو سفت کنه بدون بزرگ کردن و یه کرم برای بزرگ کردن باسن ،چون باسن ندارم
  امتیاز: 9 | 4

  پاسخ :
  سلام
  سفارش دهید.

  tara (سایت) شنبه 16 آبان 1394 ساعت 19:34
  سلام
  من14سالمه
  سینه های من نسبت به بعضی ازدوستام کوچک ترن
  من سریع ترین و بهترین روش روبرای بزرگ کردن سینه و باسن و رون میخوام
  که زیبایی خواصی به من بده
  لطفاکمک کنید
  به من بگیدبهترین و سریع ترین روش برای بزرگ کردن این قسمت هاازبدن چیه؟؟
  کدوم داروروبایدبگیرم؟؟؟
  امتیاز: 9 | 4

  پاسخ :
  سلام
  سفارش دهید اما باید دوره درمان را رعایت کنید.

  سحر (سایت) چهارشنبه 13 آبان 1394 ساعت 13:50
  سلام
  من باسنم مث پسر هاست اصلا برجستگی نداره و سینه هام هم کوچیکن تقریبا
  برتی اینکه سایزشون به حد چشم گیری زیاد بشه چند کرم و چه مدت استفاده کنم؟
  لطفا جواب بدید چون میخوام سفارش بدم
  ممنون
  امتیاز: 12 | 7

  پاسخ :
  سلام
  3 کرم برای 3 ماه

  سمیه (سایت) یکشنبه 10 آبان 1394 ساعت 15:52
  سلام من 18سال دارم وباسم درهردوطرف گودی داره،من میخوام فقط گودی پر بشه و نمیخوام باسنم زیاد برجسته باشه میشه راهنمای کنید از چه محصولی استفاده کنم؟ لطفاً زود جواب بدین
  امتیاز: 7 | 1

  پاسخ :
  سلام
  همین کرم را خریداری و به صورت موضعی استفاده کنید.

  نفس (سایت) یکشنبه 3 آبان 1394 ساعت 17:06
  سلام.ببخشید من سه روزی هست که ازکرم حجم دهندهlaurelکه برام فرستادید استفاده میکنم روزی دوبارصبح وشب وهربار20دقیقه ماساژمیدهم ازهمون روز اول کمی درددرهنگام استفاده ازکرم وماساژاحساس میکنم گاهی هم درطی روزاین دردروحس میکنم کمی هم درسینه هام احساس سنگینی میکنم.میتونیدبگیددلیلش چی میتونه باشه.اازماساژ دادنه یااینکه تاثیره کرم میتونه باشهلطفابگید
  امتیاز: 5 | 9

  پاسخ :
  سلام
  ماساژ را کمتر کنید.

  S (سایت) پنج‌شنبه 30 مهر 1394 ساعت 18:14
  کرم کوچک کننده وسفت کننده سینه هم دارین؟؟
  امتیاز: 5 | 5

  پاسخ :
  بله

  نسا (سایت) پنج‌شنبه 30 مهر 1394 ساعت 16:28
  سلام.ببخشیدمن کرم حجم دهنده سینه سفارش دادم امروزبه دستم رسیده اما گوتیش وشکل کرم فرق میکنه بااونچه که در تصاویر موجوددراینترنت دیدم.اینی که بهم رسیده هم حجم دهنده هست ولی روی قوطیشم ننوشته کرم میبلین یه اسم دیگست میشه دلیلشو لطفا بگید.
  امتیاز: 4 | 3

  پاسخ :
  تماس بگیرید.

  عاطفه (سایت) پنج‌شنبه 30 مهر 1394 ساعت 12:42
  با سلام ببخشید من فقط یک کرم سفت کننده سینه میخوام ولی سایز بزرگ نشه ؟
  و اینکه محصولی ندارید که بشه موهای زائد بدن به مرور زمان بطور دائمی رفع کند؟
  ژۀ سفید کنننده نواحی تیره شما واقعا سفید کننده است
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  امتیاز: 7 | 2

  پاسخ :
  بله
  تماس بگیرید.

  مریم (سایت) چهارشنبه 22 مهر 1394 ساعت 11:45
  سلام

  من کرم می بلین سفت کننده سینه میخوام

  چطور ارسال می کنید ؟؟ وچطوری پول بریزم ؟؟

  راهنمایی بفرمایید و بگویید طرز استفاده از کرم چگونه است با تشکر
  امتیاز: 2 | 8

  پاسخ :
  سلام
  تماس بگیرید.

  رضا (سایت) شنبه 18 مهر 1394 ساعت 06:43
  سلام کرم یا پماد برای ترک شکم میخام
  امتیاز: 3 | 1

  پاسخ :
  سلام
  پیامک بدهید.

  افسانه (سایت) پنج‌شنبه 2 مهر 1394 ساعت 20:07
  سلام من 17 سال دارم و سینه هایم خییییییلی کوچیک هست و جسه بزرگی دارم سینه هایم به اندامم نمیخورد.خیلی اعتماد به نفسم را از دست دادم چه پیشنهادی دارید؟؟
  امتیاز: 8 | 8

  پاسخ :
  سلام
  می توانید از این کرم به همراه ماساژ استفاده کنید.

  Maryam Tajik (سایت) سه‌شنبه 17 شهریور 1394 ساعت 17:38
  سلام من 7 کیلو اضافه وزن قسمت ران و شکم و بازو دارم و در حال حاضر رژیم میگیرم و ورزش میکنم میتوانم در کنار رژیم و ورزش این کرم واسه باسن استفاده کنم یعنی اینکه تو این وضعیت امکانش هست؟ یا اینکه تاثیری نداره و ورزش و رژیم رو بگذارم کنار؟
  امتیاز: 4 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بله موثر است.

  یلدا (سایت) شنبه 31 مرداد 1394 ساعت 15:05
  سلام دوست عزیز
  میخواستم ببینم در صورت خرید 3 عدد از یک محصول شما اگر با مصرف اولین عدد. تفاوتی ایجاد نشد ایا دو عدد دیگه را میتونیم. مرجوع کنیم به شما؟؟ یعنی دو عدد دیگه رو پس میگیرین؟؟
  امتیاز: 4 | 1

  پاسخ :
  سلام
  بله

  سارا (سایت) یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت 19:04
  سلام . بعد از استفاده از این محصول بزرگ کننده سینه و رسیدن به سایز مطلوب ماندگاری آن چقدر میباشد ؟
  امتیاز: 15 | 1

  پاسخ :
  سلام
  دایمی

  ویدا (سایت) جمعه 23 مرداد 1394 ساعت 02:43
  ببخشید میشه یه شماره تلفن به من بدید
  امتیاز: 6 | 3

  پاسخ :
  پایین سایت را نگاه کنید.

  سارا (سایت) پنج‌شنبه 8 مرداد 1394 ساعت 20:07
  چند سایز بزرگ میکنه؟
  امتیاز: 9 | 9

  پاسخ :
  حدود 2 سایز

  تانی (سایت) چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 15:49
  سلام.اصلا نمیتونم باورکنم یه کرم بتونه سایز سینه و باسن افزایش بده،،اگه کسی استفاده کرده خواهشا بیاد نتیجه واقعیشو اینجا بذاره.
  امتیاز: 28 | 10

  الهه (سایت) چهارشنبه 7 مرداد 1394 ساعت 15:22
  سلام سینه های سایز هفتاد دارم فقط خییلی شل و افتاده هستند و پر از ترک پوستی. پوست سینم بخاطر ترکها خیلی چروکیده شده. لطفا راهنمایی کنید. مجرد 21ساله
  امتیاز: 13 | 6

  پاسخ :
  سلام
  از کرم سفت کننده و رفع ترک استفاده کنید.

  مهدیه (سایت) دوشنبه 5 مرداد 1394 ساعت 18:09
  سلام.اگه بخوام سه تا کرم حجم دهنده و سفت کننده فقط برای سینه سفارش بدم چندروز طول میکشه به دستم برسه؟هزینه اش چنده؟با چه نوع بسته بندی ارسال میشه؟چون تو محیط کارم نمیخام ظاهرش مشخص باشه که برای چه منظوریه .
  امتیاز: 5 | 8

  پاسخ :
  سلام
  99900 تومان، 7 روز، بسته بندی غیر مشحص.

  نسترن (سایت) جمعه 26 تیر 1394 ساعت 18:41
  سلام ...الان چند ساله که سینه های من تغییری نکرده پزشک هم گفته موردی نداره ولی اختلافش خیلی زیاده میتونم کوچک کننده رو استفاده کنم
  امتیاز: 5 | 6

  پاسخ :
  سلام
  بله

  نسترن (سایت) پنج‌شنبه 25 تیر 1394 ساعت 15:20
  سلام ...ببخشید منظور از پایش کردن سینه ها چیست؟؟ اگر تغییری نکرد چی؟
  امتیاز: 3 | 7

  پاسخ :
  سلام
  رشد آن را تحت نظر داشته باشید و اگر رشد نکرد از کرم استفاده کنید.
  اگر اختلاف اندازه خیلی زیاد است با پزشک مشورت کنید.

  کوروش (سایت) دوشنبه 22 تیر 1394 ساعت 20:22
  میخوام بدونم آیا همه محصولاتتون تخفیف دارن یافقط بعضیاشون لطفااگه بعضیادارن اسم ببرین،بعداینکه آیاممکنه پول محصول روبعدازتحویل گرفتن به تحویل دهنده پرداخت کنیم چون خیلی ازفروشگاههای اینترنتی هستن که به این شکل عمل میکنن،آخه اینطوری اگه کالابدستمون نرسه لااقل ضررنکردیم،اگه بهتون برنخوره بایدبگم که خیلیاازنرسیدن یادیررسیدن یامعلق بودن سفارششون گله دارن،،،خواهشاجواب بدین تاتکلیفموبدونم چون میخوام چندتاخریدکنم ولی دودلم ومطمعن نیستم کی بدستم میرسه ونمیخوام کسی دیگه بجزمن اوناروتحویل بگیره حتی ازخونه خودم
  امتیاز: 3 | 8

  پاسخ :
  این کرم ها با خرید 2 عدد اکنون 3 عدد ارسال می شود.
  پرداخت در محل داریم.

  فاطمه (سایت) شنبه 20 تیر 1394 ساعت 16:01
  سلام من با ورزش و رژیم سایز سینه هام 2سایز اومده پایین امکان داره با مصرف این کرم واسه سینه هام به سایز اولش برگرده و چند تا باید بخرم
  عوارض پوستی نداره ؟
  امتیاز: 9 | 11

  پاسخ :
  سلام
  بله

  نسترن (سایت) پنج‌شنبه 18 تیر 1394 ساعت 15:42
  با سلام..من 18 ساله هستم و یکی دو سال بعد از بلوغ فقط یک سینه ام شروع به بزرگ شدن کرده است و به نظر خودم اندازه یه دو سینه خیلی غیر طبیعی به نظر می رسد در ضمن من مجرد هستم..میشه کرم کوچک کننده رو برای یکی از سینه ها استفاده کنم؟
  امتیاز: 9 | 3

  پاسخ :
  سلام
  رشد سینه ها را پایش کنید و اگر در حال نزدیک شدن به هم هستند نیاز به استفاده از کرم نیست.

  نسترن (سایت) سه‌شنبه 16 تیر 1394 ساعت 19:13
  با سلام.من سینه هایی دارم که یکیسایزش تقریبا 50 و یکی 80 هستش خیلی تفاوت دارن آیا میشه کرم کوچک کننده رو فقط برای یک سینه استفاده کرد؟
  امتیاز: 6 | 6

  پاسخ :
  سلام
  سن شما چند سال است و علت این تفاوت چیست؟ اختلاف سایز اندک فقط در زمان بلوغ طبیعی است.

  masterpc (سایت) یکشنبه 14 تیر 1394 ساعت 09:13
  این برای خانومایی که رو اندامشون حساسا خیلی خوبه
  امتیاز: 8 | 2

  پاسخ :
  بله عالی است.

  Samaneh (سایت) شنبه 13 تیر 1394 ساعت 18:17
  برای سفت کردن سینه،خواهشا واقعی باشه،چیکارکنم??
  امتیاز: 6 | 2

  پاسخ :
  سفارش ثبت کنید و در قسمت پیام بنویسید سفت کننده ارسال شود. قیمت 69900 تومان

  ستاره (سایت) سه‌شنبه 9 تیر 1394 ساعت 15:48
  با سلام و احترام
  من باسن خیلى کوچیکى دارم و اکثر ژل و کرم هاى بزرگ کننده باسن رو استفاده کردم اما جواب نگرفتم و صرفاً تبلیغ برند بوده
  ایا محصول شما واقعاً جواب میده یا مثل بقیه بی فایدست؟
  امتیاز: 14 | 4

  پاسخ :
  سلام
  استفاده کنندگان از آن راضی بوده اند.

  فائزه (سایت) دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 11:27
  سلام یکی از خانومها پرسیده بودن که ایا محصولی دارید که ترک روی شکم که حاصل از بارداری هست رو ببره شما فرمودید بله میخواستم بدونم چه تضمینی وجود داره که واقعا این پارگی ها رو از بین ببره لطفا جواب بدید اگه تضمینی وجود داده من یکی از پروپا قرص ترین مشتری هاتون هیتم در این زمینه ممنونم
  امتیاز: 4 | 6

  پاسخ :
  سلام
  عملکرد در دیگر مشتریان.

  الهام (سایت) دوشنبه 8 تیر 1394 ساعت 02:52
  سلام من از سایز سینم راضی هستم فقط میخوام سفت شن چون به علت بارداری و شیردهی شل شدن محصولی دارید که من جواب بگیرم؟
  امتیاز: 4 | 6

  پاسخ :
  سلام
  بله سفارش خود را ثبت کنید و در قسمت پیام بنویسید که فقط سفت کننده سینه می خواهید. درحال حاضر بسته های بزرگ آن به مبلغ 69900 تومان موجود است که برای سه ماه کافی می باشد.

  لیلا (سایت) شنبه 6 تیر 1394 ساعت 10:26
  میخوام اندام تناسلیم به نسلت قابل ملاحظه ای برجسته تر بشه
  آیا محصولی دارید که کمکم کنه،،،خانم هستم
  امتیاز: 6 | 10

  پاسخ :
  خیر

  سیما (سایت) یکشنبه 31 خرداد 1394 ساعت 07:30
  عالی بود.
  من یک بسته از کرم سینه مصرف کردم سینه هام خوش فرم و تا حدودی بزرگ شده اند و تصمیم گرفتم تا 2 تای دیگر را نیز خریداری و مصرف کنم.
  امتیاز: 23 | 6

  فری (سایت) پنج‌شنبه 28 خرداد 1394 ساعت 16:10
  سلام من فقط کرم سفت کننده سینه میخوام و برای نتیجه دادن چ مدت باید استفاده کنم؟قیمت؟
  امتیاز: 6 | 7

  پاسخ :
  سلام
  69900 تومان
  سه ماه

  نیلوفر (سایت) چهارشنبه 27 خرداد 1394 ساعت 02:17
  برا باسن بزرگ‌و سفت بشه میخوام
  امتیاز: 14 | 8

  پاسخ :
  پاسخ می دهد. سفارش دهید.

  سمانه شیرازی (سایت) سه‌شنبه 26 خرداد 1394 ساعت 20:53
  سلام
  لطفا 3 عدد کرم بزرگ کننده ی سینه با اعمال تخفیف
  امتیاز: 8 | 4

  پاسخ :
  تماس بگیرید.

  فری (سایت) سه‌شنبه 26 خرداد 1394 ساعت 16:31
  سلام,ببخشید چرا کرمهای سفت کننده سینه که در بازار هستند قیمت پایین تری دارند؟
  امتیاز: 3 | 5

  پاسخ :
  سلام
  کیفیت ملاک است نه یک بسته کرم.

  لقمان رضایی منش (سایت) دوشنبه 25 خرداد 1394 ساعت 02:58
  کرم حجم دهنده سینه وباسن هرکدام دوعدد یعنی دوتا براسینه ودوتابراباسن
  امتیاز: 6 | 5

  پاسخ :
  تماس بگیرید.

  سما (سایت) سه‌شنبه 19 خرداد 1394 ساعت 16:48
  سلام
  برای اینکه سایز سینه ی 60بشه 75بزرگ باید چندتا کرم به مدت چقدر استفاده کرد؟
  امتیاز: 5 | 8

  پاسخ :
  سلام
  3 کرم برای 3 ماه

  پریسان (سایت) دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 11:50
  سلام‌ من باسنم‌خیلی کوچیک این محصول نتیجه میده.قیمتش چقدره؟
  امتیاز: 8 | 3

  پاسخ :
  سلام
  بله
  1 عدد 49900 تومان
  3 عدد 99800 تومان (دو تا بخر 3 تا ببر)

  الهه (سایت) جمعه 15 خرداد 1394 ساعت 01:09
  سلام ببخشید میخواستم بپرسم من یکی از این کرم خریدم آیا تاثیرش مشخص میشه بعد اگه بخوایم اثرش دائمی باشه چقدر و چجوری مصرف کنیم؟
  امتیاز: 10 | 11

  پاسخ :
  سلام
  بله. 3 عدد در 3 ماه

  یلدا (سایت) جمعه 8 خرداد 1394 ساعت 12:55
  باسلام،این محصول برای باسن هس؟اخه همش براسینه توضیح داده شده،تاچه حد باسن بزرگ میشه؟
  امتیاز: 10 | 2

  پاسخ :
  سلام
  بله. 130 درصد.

  مریم (سایت) دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 09:42
  تو قسمت خرید مشخص نشده دقیقا کدوم محصوله. اگه سه تا از هر محصول بخایم چجورى میشه ؟
  امتیاز: 9 | 5

  پاسخ :
  در قسمت پیام برای فروشنده پیام بگذارید.

  زینب (سایت) شنبه 2 خرداد 1394 ساعت 21:24
  سلام من سینه هام خیلی شل وافتاده هستن وباسنم کوچیکه ورنگش تیره هست میخواستم بدونم این محصول مشکل منوحل میکنه واسم این محصول چیه
  امتیاز: 11 | 7

  پاسخ :
  سلام
  بله

  الهه (سایت) شنبه 2 خرداد 1394 ساعت 12:04
  سلام
  ببخشید من این کرمو خریدم ولی طریقه مصرفش رو ننوشته ینی روزی چند بار و تقریبا چه مقدار باید بزنم سینه های من خیلی کوچیکه و اینکه یه کرم برای چه مدت مصرف میشه
  امتیاز: 5 | 4

  پاسخ :
  سلام
  روزی یک تا دو بار، یک تا دو میلی.

  سمیرا (سایت) سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1394 ساعت 10:00
  سلام من کرم بزرگ کننده سینه رو خریداری کردم اما نمی دونم واقعا تاثیر داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی هست که قبلا استفاده کرده باشه ؟؟؟؟؟؟
  امتیاز: 17 | 5

  s (سایت) پنج‌شنبه 24 اردیبهشت 1394 ساعت 10:58
  من فقط برای سفت کردن و فرم دهی سینه میخوام و نیازی به حجم دهندگی ندارم.
  از چه محصولی باید استفاده کنم و چه مدت جواب میگیرم؟
  آیا واقعا تاثیری دارد؟
  امتیاز: 14 | 4

  پاسخ :
  سلام
  محصول مناسب در فروشگاه وجود دارد.
  تماس بگیرید.

  مینا (سایت) چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394 ساعت 15:16
  سلام از افغانستان میشه خریداری کرد این محصول رو ؟وچطور؟؟
  امتیاز: 9 | 3

  پاسخ :
  سلام
  خیر، ارسال فقط برای داخل کشور ایران.

  رها7 (سایت) دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 ساعت 14:42
  سلام برای سفت شدن سینه ها و افتادگی سینه از کدوم ژل باید استفاده کرد و چه تعداد از این ژل کافیه برای سایز 75 و سوال اخر لطفا برند ژل های ارسالی رو بگید.
  ممنون
  امتیاز: 6 | 16

  پاسخ :
  تماس بگیرید.

  فهیمه (سایت) شنبه 19 اردیبهشت 1394 ساعت 18:06
  سلام آیا کرم یا ژلی برای سفت کردن شکم و از بین بردن ترک شکم وجود دارد؟
  امتیاز: 9 | 4

  پاسخ :
  بله برای سفت کردن شکم ابتدا باید با ژل لاغری چربی های اضافه شکم را آب کرد و همزمان با ورزش عضلات را تقویت نمود.
  برای از بین بردن ترک شکم کرم مخصوص ترک شکم موود است.

  فری (سایت) شنبه 19 اردیبهشت 1394 ساعت 16:57
  باسلام,لطفا بگید تاثیر ژل تا چه مدت میباشد؟
  امتیاز: 9 | 11

  پاسخ :
  سلام
  دایمی

  aylar (سایت) یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 ساعت 13:16
  سلام محصولی دارین که سفید کننده ی پوست بدن باشه
  امتیاز: 13 | 3

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  مهری (سایت) چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 ساعت 14:00
  با سلام , اگه بخوام فقط ی کمی بزرگتر شن سینه هام , ی بسته کافیه یا حتما ۳تاشو باید استفاده کنم تا ثابت بشه اثرش؟
  امتیاز: 8 | 4

  پاسخ :
  یک بسته حجم دهنده و دو بسته سفت کننده خریداری کنید.

  کیمیا (سایت) پنج‌شنبه 3 اردیبهشت 1394 ساعت 11:47
  ببخشید کرم مخصوص باسن روی فرو رفتگی های دو طرف باسن هم تاثیری داره یا نه؟
  امتیاز: 25 | 9

  پاسخ :
  بله

  سعیده (سایت) سه‌شنبه 1 اردیبهشت 1394 ساعت 12:26
  ببخشید من شنیدم که بعد ازاستفاده از کرم بزرگ کننده سینه،سینه تا یک مدتی به فرم و اندازه دلخواه میرسد و بعد از اون شل و افتاده میشود، آیا درمورد این کرم هم این موضوع صدق میکند ؟
  امتیاز: 19 | 11

  پاسخ :
  خیر

  سعیده (سایت) دوشنبه 31 فروردین 1394 ساعت 22:40
  سلام ببخشید من میخوام سینه هام هم بزرگ بشه هم خوش فرم ... میخواستم بدونم این کرم هیچگونه عارضه ای نداره؟ و اینکه واقعا موثر هست یا اینکه گفته هاتون صرفا جهت تبلیغ محصول هست؟
  امتیاز: 22 | 16

  پاسخ :
  سلام
  موثر است.

  نازنین (سایت) شنبه 29 فروردین 1394 ساعت 15:25
  سلام سایز سینه هام ۶۵ دوس دارم ۸۰ بشه.امکانش هست؟اگه از کرم حجم دهنده سینه استفاده کنم دایمیه یا موقته؟چ جوری مطمعن باشم که ۱۰۰ % تاثیر داره و سینم بزرگ میشه؟
  امتیاز: 18 | 5

  پاسخ :
  سلام
  30 درصد افزاینده است و دایمی است.

  فاطی (سایت) شنبه 29 فروردین 1394 ساعت 00:30
  سلام دوره استفاده چند ماهه هستش
  امتیاز: 8 | 5

  پاسخ :
  3 ماه

  نگار (سایت) جمعه 28 فروردین 1394 ساعت 20:45
  سلام من سینه هام سایز60 هستن برااینکه 75بزرگتربشن چندتاکرم حجم دهنده استفاده کنم؟توروخداخیلی خیلی زود جواب بدید نامزدم خیلی ناراضیه
  امتیاز: 14 | 12

  پاسخ :
  سلام
  3 عدد.

  نگین (سایت) جمعه 28 فروردین 1394 ساعت 13:46
  سلام من قصد خرید حجم دهنده و سفت کننده سینه دارم ولی میخوام بدونم چند سایز فرق میکنه الان سایزم 75 میخوام بدونم به85 میرسه یا نه؟چقدر طول میکشه چند روز؟
  امتیاز: 5 | 11

  پاسخ :
  بله در 2 تا 3 ماه

  ساناز (سایت) پنج‌شنبه 27 فروردین 1394 ساعت 04:13
  خانوما آیا کسی هست که از این محصول استفاده کرده و نتیجه هم گرفته باشع؟؟ لطفا بگید؟؟
  امتیاز: 59 | 12

  رامس (سایت) چهارشنبه 26 فروردین 1394 ساعت 21:30
  آیاکرم حجم دهنده سینه وباسن دردوبسته جداازهم هستن یاهردوتوی یک بسته واگربخوایم سفارش بدیم بایدبنویسیم شش تاکرم یاسه عددبرای سینه وسه عددبرای باسن یاکلا" بنویسیم سه عددمحصول حجم دهنده وفرم دهنده سینه وباسن؟؟؟ لطفا" دقیق و واضح توضیح بدین،نمیدونم برای سفارشش بایدچی بنویسم.
  امتیاز: 7 | 8

  پاسخ :
  کرم مخصوص سینه و باسن جدا از همدیگر هستند و شما تعداد را به تفکیک در قسمت پیغام به ما اطلاع دهید.

  رامس (سایت) دوشنبه 24 فروردین 1394 ساعت 20:57
  برای کرم افزایش حجم سینه وباسن تویکی ازسوالات کاربران قیمت 3عددروباتخفیف ویژه نوشتین 99900تومان ولی موقع ثبت سفارش همون مبلغ واقعی 149700تومان محاسبه میشه پس این تخفیف چطوری برامون محاسبه میشه؟خواهشا" جواب بدین
  امتیاز: 9 | 4

  پاسخ :
  شما 2 عدد سفارش دهید و در قسمت پیام برای ما پیام بگذارید که 3 عدد ارسال شود.
  به زودی لینک جداگانه نیز فعال خواهد شد.

  7 (سایت) پنج‌شنبه 20 فروردین 1394 ساعت 11:56
  سلام.ببخشیدکرم حجم دهنده سینه روی باسن هم تأثیرداره؟؟؟
  کرم سفید کننده بدن رو چندباردرهفته باید استفاده کرد؟؟؟؟؟
  امتیاز: 7 | 3

  پاسخ :
  سلام
  لطفا برای هر عضو از محصول اختصاصی آن استفاده کنید.
  در مورد کرم سفید کننده هر 3 روز یکبار استفاده شود.

  مهسا (سایت) چهارشنبه 19 فروردین 1394 ساعت 12:28
  سلام. ببخشید من این کرم روسفارش دادم.ولی نوشته شده کرم حجم دهنده سینه. حالا چکارکنم؟؟؟؟
  امتیاز: 9 | 5

  پاسخ :
  سلام
  کدام کرم را می خواستید؟

  فاطی (سایت) یکشنبه 16 فروردین 1394 ساعت 16:54
  با یه کرم 30 درصد بزرگ میشه یا با 3 کرم کلا 30 درصد بزرگ میشه?.
  امتیاز: 5 | 4

  پاسخ :
  3 کرم.

  فاطی (سایت) یکشنبه 9 فروردین 1394 ساعت 19:05
  چند سایز باسن بزرگ میشه با این کرم
  امتیاز: 10 | 1

  پاسخ :
  حدود 30 درصد.

  فاطی (سایت) چهارشنبه 5 فروردین 1394 ساعت 23:50
  با سلام ,اگه کرم بزرگ کننده باسن بخریم و اولیشو بزنیم نتیجه میگیریم?تا سومی را هم بگیریم
  امتیاز: 4 | 5

  پاسخ :
  سلام
  بله

  غزل (سایت) جمعه 29 اسفند 1393 ساعت 22:01
  سلام.من سینه هام درشته یک کرم کوچک کننده میخوام.عوارضی نداره? چندتا باید بخرم? چند هفته یا ماه طول میکشه? هر کرم تا چند سایز کوچیک میکنه?و هر کرم چند روزه باید مصرف شه
  سوال دوم برای بزرگ کردن باسن هم میخوام در این مورد هم توضیح بدید. و قیمت هردو رو بگین.ممنون.اگر عوارضی داره حتما بگین.
  امتیاز: 12 | 9

  پاسخ :
  سلام
  عارضه ای گزارش نشده و باید برای 3 ماه مصرف شود که معمولا 3 عدد نیاز است.
  برای باسن فقط حجم دهنده و سفت کننده و بالا برنده موجود است.
  قیمت 1 عدد: 49900 تومان
  قیمت 3 عدد با تخفیف ویژه فعلی: 99900 تومان

  سارا (سایت) پنج‌شنبه 28 اسفند 1393 ساعت 21:33
  سلام اسبری حجم دهننده سینه چه مدت طول میکشه تا تاثیر کنه ؟حداکثر تا چند سایز سینه رو بزرگ میکنه؟ لطفا لطفا جواب بدید
  امتیاز: 11 | 11

  پاسخ :
  سلام
  برای رسیدن به حداکثر افزایش اندازه باید تا سه ماه استفاده شود که 3 عدد نیاز است و 25 تا 30 درصد افزایش حجم ایجاد می کند.

  زیبا (سایت) سه‌شنبه 26 اسفند 1393 ساعت 17:49
  با سلام با هرکرم چندسانت افزایش سایز خواهیم داشت ضمنا من ده روز است تموم کردم حدود دو سانت فرق کرده بازم ممکنه بزرگتربشه یا باید یه کرم دیگه سفارش بدم کرم من حجم دهنده باسن است
  امتیاز: 7 | 6

  پاسخ :
  سلام

  دوره مصرف را تا حداقل 3 ماه ادامه دهید.

  محمد (سایت) سه‌شنبه 26 اسفند 1393 ساعت 15:32
  سلام.من انواع کرمو واسه حجم دهندگی آلت استفاده کردم جواب نگرفتم.به سرم زده کرمو ژله فرم دهنده سینه استفاده کنم.به نظر شما میشه؟
  امتیاز: 9 | 4

  پاسخ :
  سلام

  خیر این کرم مخصوص حجم دهنده بافت اندام پستان زنان است و اختصاصی است. شما از ژل افزایش حجم و قطر آلت تناسلی مردانه خریداری کنید و از کیفیت آن مطمئن باشید.

  لیلا (سایت) دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت 21:55
  چند تا باید استفاده کنیم تا باسنمون بزرگ بشه???
  امتیاز: 11 | 3

  پاسخ :
  3 عدد

  سحر (سایت) دوشنبه 25 اسفند 1393 ساعت 07:04
  جذابیت جنسی بالایی ایجاد می کند.
  امتیاز: 17 | 5

  سپیده (سایت) جمعه 22 اسفند 1393 ساعت 18:22
  من 3 تا برای باسن استفاده کردم شدم جنیفر!
  امتیاز: 51 | 21

  مریم,نوری (سایت) دوشنبه 11 اسفند 1393 ساعت 18:00
  توروخدا اگه کسی نتیحه گرفته بنویسه .دودل موندم واسه سفارشش
  امتیاز: 18 | 13

  زیبا (سایت) پنج‌شنبه 7 اسفند 1393 ساعت 16:34
  سلام. بچه ها اگه کسی ازاین کرم ها استفاده کرده ونتیجه دیده لطفا بگه من توخرید تردید دارم
  امتیاز: 24 | 7

  . (سایت) دوشنبه 20 بهمن 1393 ساعت 04:59
  خواااااهشا بگید واااقعا هییییچ عوارضی نداره؟؟؟؟ حتی بعداز مدتها که بگذره؟؟؟؟
  امتیاز: 9 | 9

  پاسخ :
  تا به حال هیچ عارضه ای گزارش نشده است.

  مریم (سایت) دوشنبه 20 بهمن 1393 ساعت 02:53
  سلام من کرم حجم دهنده سینه رو میخواستم فقط بگید چند وقت باید استفاده کنم؟طرز استفاده اش چجوریه؟؟؟
  امتیاز: 7 | 10

  پاسخ :
  سلام
  روش ماساژ در راهنما موجود است.

  فاطى (سایت) سه‌شنبه 7 بهمن 1393 ساعت 15:39
  ببخشید چیزى واسه تنگ کردن کوس دارید؟
  امتیاز: 31 | 33

  پاسخ :
  بله، ژل قرمز

  tania (سایت) یکشنبه 5 بهمن 1393 ساعت 18:13
  باسلام. میخواستم ببینم که ایا این کرم عوارض نداره یعنی بعد از استفاده اثرات منفی نداره؟ سوال دیگه اینکه چه مدت باید استفاده بشه تا نتیجه بده؟ و اینکه بعد از یه مدت دوباره به حالت اول برمیگرده یا نه؟؟؟
  لطفا تمام سوالامو جواب بدین لطفا لطفا
  امتیاز: 23 | 11

  پاسخ :
  سلام
  هیچ عارضه گزارش نشده است.
  با تکمیل دوره درمان اثرات آن پایدار باقی می ماند.

  دنیا (سایت) جمعه 26 دی 1393 ساعت 10:04
  سلام
  یه سوال داشتم اینکه این کرم رو میتوان هم برای سینه و هم باسن استفاده کرد ؟
  یا به صورت جداگانه ست ؟
  من میخوام هر دو کارایی در یک کرم باشد...
  امتیاز: 19 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بهتر است برای هر اندام از کرم مخصوص خود استفاده شود.

  بهار (سایت) شنبه 20 دی 1393 ساعت 11:10
  چه ضمانتی دارین که واقعا دائمی هستش؟؟؟؟
  امتیاز: 17 | 3

  پاسخ :
  باید طول درمان رعایت شود تا دائمی شود.

  فاطن (سایت) سه‌شنبه 16 دی 1393 ساعت 16:13
  سلام. من میخوام این کرم رو بخرم ولی چون قبلا از کرم های دیگه استفاده کردم و نتیجه نگرفتم میترسم بخرم. من رو باسنم بیشتر تاکید دارم. آیا باسن رو هم بزرگ میکنه؟ لطفا جواب بدید. ممنون..
  امتیاز: 23 | 9

  پاسخ :
  سلام
  بله در فرم ثبت سفارش بنویسید که نمونه مخصوص باسن را می خواهید.

  بهار (سایت) دوشنبه 15 دی 1393 ساعت 09:53
  با سلام، من قصد خرید این کرم رو دارم، میخواستم بدونم این کرم برای باسن هم کاربرد داره؟ و اینکه آیا واقعا سینه و باسن رو بزرگ میکنه؟ بعد از چندروز اثرشو نشون میده؟ باتشکر
  امتیاز: 14 | 8

  پاسخ :
  سلام
  نمونه مخصوص باسن دارد و موثر است.

  زیبا (سایت) یکشنبه 23 آذر 1393 ساعت 04:31
  سلام
  من کرمی می خواهم که حجم دهنده نباشد بلکه کوچک کننده و سفت کننده سینه باشد آیا چنین کرمی دارید؟
  امتیاز: 27 | 11

  پاسخ :
  سلام
  بله موجود است. ثبت سفارش کنید و در سفارش خود عنوان کنید که کوچک کننده می خواهید.

  یاسمن (سایت) جمعه 14 آذر 1393 ساعت 14:02
  سلام دقیفا با کدام شماره تماس گرفته شود برای اطلاعات بیشتر
  امتیاز: 26 | 13

  پاسخ :
  سلام
  در پایین صفحه نوشته شده است.

  ناژین (سایت) یکشنبه 9 آذر 1393 ساعت 23:34
  سلام خسته نباشید ؛یه سوال ؛من سینه هایی تقریبابزرگ دارم اما کاملا شلند ؛من کرمی میخوام که حجم دهنده نباشه فقط سفت کننده باشه لطفا اگه همچین کرمی سراغ دارید به ایمیلم بفرستید
  امتیاز: 43 | 31

  پاسخ :
  بله موجود است. تماس بگیرید یا پیامک بزنید.


  آخرین مطالب